MSI GP66 Leopard vs Lenovo Legion 5 Pro

Legion Pro'nun ekranı çok daha iyi. İhtiyacınız önemli. Tasarım, grafik işleriyle uğraşıyorsanız bekleyin. Oyun oynamak istiyorum diyorsanız MSI alın geçin. Aynı modeli kullanıyorum sizi üzmez. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Legion Pro'nun ekranı çok daha iyi. İhtiyacınız önemli. Tasarım, grafik işleriyle uğraşıyorsanız bekleyin. Oyun oynamak istiyorum diyorsanız MSI alın geçin. Aynı modeli kullanıyorum sizi üzmez. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Aslında birinin ekranı ötekinden iyi demek yerine "Legion 165 QHD ekranla geliyor ki bu daha yüksek çözünürlük demek (Leopard'da böyle bir versiyona sahip), Leopard'ın sizin attığınız versiyonu ise 240 hz FHD ekrana sahip ki bu da tazeleme oranı anlamında daha iyi" demek doğru olur.. Biri hikayeli oyunlar için daha tercih edilirken öteki e-spor oyunları için tercih ediliyor. Ancak 15.6 inç ekranda FHD-QHD ayrımı ne kadar belli olur orası tartışılır. Ancak bunlardan bağımsız olarak Leopard kesinlikle alınabilir kaliteli bir cihazdır.

Aslında birinin ekranı ötekinden iyi demek yerine Legion 165 QHD ekranla geliyor ki bu daha yüksek çözünürlük demek (Leopard'da böyle bir versiyona sahip), Leopard'ın sizin attığınız versiyonu ise 240 Hz FHD ekrana sahip ki bu da tazeleme oranı anlamında daha iyi. Biri hikayeli oyunlar için daha tercih edilirken öteki e-spor oyunları için tercih ediliyor. Ancak 15.6 inç ekranda FHD-QHD ayrımı ne kadar belli olur orası tartışılır. Ancak bunlardan bağımsız olarak Leopard kesinlikle alınabilir kaliteli bir cihazdır.

Dostum benim dediğim iyi özellik, VESA displayhdr sertifikalı, Dolby vision teknolojisi, NVIDIA G-Sync desteği, AMD FreeSync, 500 nit, bunlardan bahsediyorum. 15.6 inçte dediğin gibi pek o farkı anlayamaz. Ama bu farklar bariz belli olur.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı