MSI GP76 alınır mı?

Bekleme şansım var. MSI olması da zorunlu değil normalde Asus ve Legionlar için bekliyordum sadece. Ancak dediğim gibi dolar 1 kuruş bile artınca Türkiye'deki satıcılar 2000 TL kar ekliyor neredeyse. Bu gözümü korkutuyor bütçem maksimum 17 bin TL.

Bekleme şansım var. MSI olması da zorunlu değil normalde Asus ve Legionlar için bekliyordum sadece. Ancak dediğim gibi dolar 1 kuruş bile artınca Türkiye'deki satıcılar 2000 TL kar ekliyor neredeyse. Bu gözümü korkutuyor bütçem maksimum 17 bin TL.
Asus Strix serisine MUX Switch koymamış, büyük eksi bence. Ama render amacınız varsa Strix güzel bir cihaz. Legionları bende bekliyorum, çok umutluyum. Tulpar T7 V21.6 bakılabilir bütçe artarsa, umduğunuzu bulmazsanız iade konusunda sorun çıkartmaz Monster.

8 aydır yeni serileri bekliyorum ve GP76 ilk kez bu kadar indi. Şu an siz al derseniz yarın hemen almayı düşünüyorum. Sizce ne yapayım arkadaşlar?
Bu arada acelem yok ama ASUS ve Lenovolar'da 16k altına çıkmayacak gibi bu gidişle. İtopya falan 2 günde 2-3K fiyat arttırdı inanılmaz bir şekilde.
@Radeon RX 5500M hocam siz ne yorum yaparsınız?

1080p için gayet güzel hocam. Gp serisi gerek klavyesi gerek kasası gerek soğutması olsun farkını hissettiriyor. Şu an GP75 kasalı bir MSI modelinden yazıyorum, gerçekten yukarıda saydıklarım ile rakiplerine fark atıyor. 10870h 4800H'tan biraz zayıf, render ile işiniz yoksa gayet yeterli bir işlemci. 3060 115W sürümü şu an 2070s MAX-Q ile aynı performansı veriyor oyunlarda. Benchmarklarda ise 2070s mobil. Tahminen ilerideki güncellemelerle 2070s ile denk olacaktır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, aklınızda kalan bir şey varsa yardımcı olabilirim.

1080p için gayet güzel hocam. Gp serisi gerek klavyesi gerek kasası gerek soğutması olsun farkını hissettiriyor. Şu an GP75 kasalı bir MSI modelinden yazıyorum, gerçekten yukarıda saydıklarım ile rakiplerine fark atıyor. 10870h 4800H'tan biraz zayıf, render ile işiniz yoksa gayet yeterli bir işlemci. 3060 115W sürümü şu an 2070s Max-Q ile aynı performansı veriyor oyunlarda. Benchmarklarda ise 2070s mobil. Tahminen ilerideki güncellemelerle 2070s ile denk olacaktır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, aklınızda kalan bir şey varsa yardımcı olabilirim.

Hocam benim işim oyun oynamak ve oyun geliştirmek olacak önümdeki 5 sene boyunca. Siz de alın diyorsanız kafama yattı bu model.

1080p için gayet güzel hocam. Gp serisi gerek klavyesi gerek kasası gerek soğutması olsun farkını hissettiriyor. Şu an GP75 kasalı bir MSI modelinden yazıyorum, gerçekten yukarıda saydıklarım ile rakiplerine fark atıyor. 10870h 4800H'tan biraz zayıf, render ile işiniz yoksa gayet yeterli bir işlemci. 3060 115W sürümü şu an 2070s Max-Q ile aynı performansı veriyor oyunlarda. Benchmarklarda ise 2070s mobil. Tahminen ilerideki güncellemelerle 2070s ile denk olacaktır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, aklınızda kalan bir şey varsa yardımcı olabilirim.

Özür diliyorum hocam, hem konuyu bölmek hem de bir fikir değişikliği oluşturmak istemem. Dün okuduğum şu konunun içinde ki konu linkinden yola çıkarak ve Şikayetvar MSI sayfasını okuyunca ürperdim ve gerildim açıkçası. Menteşe problemi olabiliyormuş, 2020, 2021 ve yurt dışı modellerinde de bu durum var mı hocam?

Özür diliyorum hocam, hem konuyu bölmek hem de bir fikir değişikliği oluşturmak istemem. Dün okuduğum şu konunun içinde ki konu linkinden yola çıkarak ve Şikayetvar MSI sayfasını okuyunca ürperdim ve gerildim açıkçası. Menteşe problemi olabiliyormuş, 2020, 2021 ve yurt dışı modellerinde de bu durum var mı hocam?

Çok kötüymüş yazık ya vallahi 15000 TL verelim o kadar para asgari ücretin toplamda 7 ay çalış sonra garanti bitince klayve çalışmasın yakıştıramadım MSI sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı