MSI GP76 Leopard dengi DDR5 laptop önerisi

Bütçe
4000 $
Intel Core i9-12950hx işlemcili model gayet performanslı ve sağlam duruyor ayrıca ASUS'un güzel bir serisi.
Yüksek seviye laptoplarda alternatifin olmaması çok saçma bir şey. Hani bakmak seçmek istiyorum Asus veya MSI ama yok. Çeşit yok. Asusun modeli sağlam ama dahili Webcam yok bir iş olsa 90'lık cihaz işini görmeyecek. Araştırmalarım sürüyor bilmiyorum belki en başta attığımı da alabilirim. Buradan başka model önerileri de gelmeyecek gibi.

Yüksek seviye laptoplarda alternatifin olmaması çok saçma bir şey. Hani bakmak seçmek istiyorum ASUS veya MSI ama yok. Çeşit yok. ASUS'un modeli sağlam ama dahili webcam yok bir iş olsa 90'lık cihaz işini görmeyecek. Araştırmalarım sürüyor bilmiyorum belki en başta attığımı da alabilirim. Buradan başka model önerileri de gelmeyecek gibi.

Gaming laptoplarda doğal olarak en son düşünülen şey webcam ve touchpad hepsi ortalama altı biraz daha iş odaklı cihazlarda kaliteli webcamler bulabilirsin ama beğenmediğin Lenovo'nun (Legion serisinin tabii ki diğerleri değil) webcam kalitesi bayağı iyiydi.

Gaming laptoplarda doğal olarak en son düşünülen şey webcam ve touchpad hepsi ortalama altı biraz daha iş odaklı cihazlarda kaliteli webcamler bulabilirsin ama beğenmediğin Lenovo'nun (Legion serisinin tabii ki diğerleri değil) webcam kalitesi bayağı iyiydi.
lenovo legion 5 kullanıyorum son kasa 3070ti versiyonunu bir ay olmadı alalı cihazı dediğiniz gibi bu cihazda 1080p full hd e-shutter kamerası var 3 mikrafonlu ve aşırı memnunum iş görüşmelerimde dahi sorunsuz olarak kullanıyorum çok başarılı çoğu makina halen 720 p kullanıyor lenovo gaming makina bile olsa tasarım şıklığı olsun kamerası olsun bence adamlar işi biliyor cihazları her ortama gidiyor desem yeridir.

lenovo legion 5 kullanıyorum son kasa 3070ti versiyonunu bir ay olmadı alalı cihazı dediğiniz gibi bu cihazda 1080p full hd e-shutter kamerası var 3 mikrafonlu ve aşırı memnunum iş görüşmelerimde dahi sorunsuz olarak kullanıyorum çok başarılı çoğu makina halen 720 p kullanıyor lenovo gaming makina bile olsa tasarım şıklığı olsun kamerası olsun bence adamlar işi biliyor cihazları her ortama gidiyor desem yeridir.
Ücretsiz verseler kullanmam Lenovo'yu.

Sanırım DDR5 laptopların çeşitlenmesini beklemek lazım o da en erken 2024

Yeni konular

Geri
Yukarı