MSI GS66 10SE vs ASUS ROG Zephyrus M15

omersahin06

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarların detaylı özellikleri:
ASUS: 15.6" 4K Ultra HD - Intel Core i7 - 16 GB Memory - NVIDIA GeForce RTX 2060 - 1TB SSD
MSI: 144Hz 1920 X 1080 - Intel Core i7 - 16 GB Memory - NVIDIA GeForce RTX 2060 - 512 GB SSD

Öncelikle danışmak istediğim konu 4K ve 144Hz 1920x1080 farkı. FPS oyunlarına büyük bir ilgim yok, üniversitede ve haftada 2-3 gün oyun oynamak için düşünüyorum. Tabii film ve dizi için de kullanılacaktır. 4K ekran 15.6" laptoplarda tavsiye eder misiniz? Bir diğer önemli husus şasi kalitesi ve teknik aksam farkları. Malzeme kalitesi olarak hangi ürün öndedir ve düşük sesle çalışma veya düşük sıcaklıklarda oyun oynatma olarak hangisini tavsiye edersiniz?
Şimdiden çok teşekkürler.

MSI: https://www.bestbuy.com/site/msi-gs...-512gb-ssd-black-core/6408551.p?skuId=6408551
ASUS: https://www.bestbuy.com/site/asus-r...0-1tb-ssd-prism-black/6403817.p?skuId=6403817

Yurtdışından :) 200$ bir fark bulunuyor. Mühendislik öğrencisi değilim, çok yoğun bir kullanım olacağını tahmin etmiyorum.
Hocam stoğun gelmesini bekleyip bu ürünü alın derim, hem yeni bir ürün, ekran kartı daha iyi, işlemcisi daha iyi. Tabii sizi zorlamayacaksa.

Çok teşekkürler lakin almak için fazla zamanım yok tabii yeni ürünleri de takıp edeceğim bu kısa sürede, 4K ekran konusunda ne düşünüyorsunuz?
4K ekran güzel olur ancak oyunlarda 1080P kullanmak zorunda kalırsınız, 2060 4K için yeterli değil. Dizi, filmlerde güzel olur ancak.

Zephyrus M15'in incelemesi, 2060 yerine 1660TI var ancak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda GS66'nın incelemesi, ekran kartı ve işlemcisi daha iyi ancak. Kasa kalitesi, sıcaklıklar gibi şeyleri öğrenmek için izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

,sizce asus zephyrus serisi ile msi gs serisi arasında hangisi öne çıkıyor kalite olarak ?
Ben GS66 seçerdim, M15'in webcami bulunmuyor. Ayrıca tasarım anlamında da GS66 bana daha çok hitap ediyor. Malzeme kaliteleri hakkında yorum yapamam, iki ürünüde dokunmadım, bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı