MSI GS66 vs. Zephyrus M16 vs. STRIX G15 vs. Legion 5 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lenovo uluslararsı garanti veriyor vermesine ama belirli bölgelerde geçerli oluyor. TR'de geçerli herhangi bir uluslararasi garanti görmedim daha ben Lenovo'da. Size böyle bir garanti olduğunu söylemeleri son derece normal ama iş TR'de geçerli mi kısmına gelince orası farklı. Siz TR'de geçerli olup olmadığını seri numarasıyla teyit ettirdiniz mi?
24-25 bin TL civarına 3070 bile vardı İtopya'da 3070 Laptoplar 35-40 binden aşağı yok Asus ve Msi tarafında dedim bu Laptopda bir sorun var dedim site kapanmış.

Ben anlamıyorum 24 25 bine Monster bile satmıyorken Lenovo nasıl bu fiyatlara satıyor ?
Bu fiyatlı üründe bir sorun olma ihtimali yüksek. Ucuz etin yahnisi yenmez.
İTOPYA.png

24-25 bin TL civarına 3070 bile vardı İtopya'da 3070 Laptoplar 35-40 binden aşağı yok Asus ve Msi tarafında dedim bu Laptopda bir sorun var dedim site kapanmış.

Ben anlamıyorum 24 25 bine Monster bile satmıyorken Lenovo nasıl bu fiyatlara satıyor ?
Eki Görüntüle 1285978
MSI’ın genel ürünleri zaten diğer markalara göre hep pahalı.
Ayriyeten kapalı kutu üründe bir kusur olmaz.

Evet seri numarasıyla teyit ettirdim. IWS (uluslararası garanti sekmesi ayrı oluyormuş) sorguladıklarında kayıtlı olduğunu söylediler bana.

Buradan sorgulanabiliyor. Ürünün altındaki seri numarasıyla sorgulama yapınca destek alabileceğin ülkelerin listesi çıkıyor. Ben az önce Legion 5 Pro Alman'ya çıkışlı bir cihazi sorguladim ve TR desteği olduğunu gördüm. Siz de cihazinizi sorgulayabilir misiniz bakalım. Lenovo adına iyi bir gelişme olmuş zira daha önce bende ABD çıkışlı Legion ve Yoga serisi iki cihaz vardı ikisi için de TR desteği yoktu.

Buradan sorgulanabiliyor. Ürünün altındaki seri numarasıyla sorgulama yapınca destek alabileceğin ülkelerin listesi çıkıyor. Ben az önce Legion 5 Pro Alman'ya çıkışlı bir cihazi sorguladim ve TR desteği olduğunu gördüm. Siz de cihazinizi sorgulayabilir misiniz bakalım. Lenovo adına iyi bir gelişme olmuş zira daha önce bende ABD çıkışlı Legion ve Yoga serisi iki cihaz vardı ikisi için de TR desteği yoktu.
Evet ben de buradan sorguladığımda Türkiye’yi görüyorum altta. Lenovo Türkiye’yi almadan önce yaklaşık 4 kere arayıp teyit ettirdim hepsi de bu sekmede TR’nin göründüğünü söyledi.

Eki Görüntüle 1285978
Ortada ucuz etin yahnisi durumu yok. Legion 5 ve 5 Pro farklı segment. Bahsettiğin 25 bin liralik cihaz Legion 5 ve fiyati normal aslında. MSI ve Asus özellikle fiyatlari cidden cok şişiriyor. Legion 5 Pro ise daha üst segment ve piyasada bulmak imkansız gibi bir şey v3 daha pahalı. Performans anlamında ikisi de pisman etmez. Sadece kasa kalitesi, soğutma vs Legion 5 Pro daha onde.

Evet ben de buradan sorguladığımda Türkiye’yi görüyorum altta. Lenovo Türkiye’yi almadan önce yaklaşık 4 kere arayıp teyit ettirdim hepsi de bu sekmede TR’nin göründüğünü söyledi.
Öyleyse çok iyi. Satıcının önemi kalmıyor zira satıcı zaten orjinal ve kapali kutu gönderiyor. Garanti de var kısacası yazdığım ilk mesajı güncelliyorum, alınabilir.

Öyleyse çok iyi. Satıcının önemi kalmıyor zira satıcı zaten orjinal ve kapali kutu gönderiyor. Garanti de var kısacası yazdığım ilk mesajı güncelliyorum, alınabilir.
Paketleme konusunda da şüphelerim vardı acaba bant olacak mı vs. diye fakat kapalı kutu geldi o siyah bant vs. ben açtım ilk.

Paketleme konusunda da şüphelerim vardı acaba bant olacak mı vs. diye fakat kapalı kutu geldi o siyah bant vs. ben açtım ilk.
Evet hocam satıcı o konuda güvenilir. Sadece garanti konusunda yaniltiyordu kullanıcıyı. O da Lenovo teyitli olduğuna göre problem kalmamış. Peki garanti 3 yıl Legion premium garantisi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı