MSI GS66 vs. Zephyrus M16 vs. STRIX G15 vs. Legion 5 Pro

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Thinkbook, Thinkpad, Yoga, Ideapad? Şaka gibisin cidden.
Hiçbiri oyun deneyimi sunamaz sana sen şaka mısın asıl ?
Ofis Laptopu diye gösterdiğinde bu rgb fışkıran kasası ekranın arkasına taşan Laptop mu Ofis- Gaming Laptopu ?
Gözünü seveyim sen olsan hangisiyle ofise gider dürüslüğünle söyle lütfen ikiside gaming Laptop
DJKQWŞEJOWEJ.png
msi_gs66_stealth_review_thumb1200_16-9.jpg

Ofis Laptopu diye gösterdiğinde bu rgb fışkıran kasası ekranın arkasına taşan Laptop mu Ofis- Gaming Laptopu ?
Gözünü seveyim sen olsan hangisiyle ofise gider dürüslüğünle söyle lütfen ikiside gaming Laptop Eki Görüntüle 1286261Eki Görüntüle 1286262
Bana adamakıllı ofis laptopu yok diyorsun, sonra gaming laptoplardan bahsediyorsun. Asıl saçmalayan sensin gibime geldi.
Adamların daha ofis için ürettiği seri yok ki gelmişsin üst segment diyorsun bende buna anlam veremiyorum.

Hocam üst segment diyorsun da, Msi Asus tonla para harcıyor sıvı metal termal macun kullanıyor ürünlerinde. Lenovo'nun hiçbir ürününde daha sıvı metale geçmiş değil.
Bu sebeple M16 gibi daha küçük kasada bile Lenovo Legion 5 pro gibi çok büyük kasadan bile 10-12 derece daha soğuk çalışıyor.
Ben şahsen termal macunlu Legion ve sivi metalli Rog Strix kullandim. Legion cok daha serindi.

Gözünü seveyim sen olsan hangisiyle ofise gider dürüslüğünle söyle lütfen ikiside gaming Laptop Eki Görüntüle 1286261Eki Görüntüle 1286262
RGB kapatır Legion 7 ile giderim, MSI GS serisi vereceğim parayı hak etmiyor. Eğer ofise yazı yazmak için götürüyorsan git MacBook al ne işin var gaming laptoplarla.

Arkadas fanboyluga yeni bir tat katmaya calisiyor ben buradan kaciyorum.

Bu işin sadece ekran gecikmesiyle bitmediğini, işin içinde memory GPU CPU latency olduğunu araştırmayı unutmuşsun demek ki.
Neyse uzatmaya gerek yok daha dcı-p3 renk gamutu %70 geçemeyen orta sınıf Lenovo ile %100 dcı-p3 renk gamutunu neredeyse tüm serilerinde sağlamış Asus-Msi ile karşılaştırmaya cidden gerek yok.
Soluk ekranlara bakmaya devam 2000 yılından 2022 geçersen haber ver.

Neyse uzatmaya gerek yok daha dcı-p3 renk gamutu %70 geçemeyen orta sınıf Lenovo ile %100 dcı-p3 renk gamutunu neredeyse tüm serilerinde sağlamış Asus-Msi ile karşılaştırmaya cidden gerek yok.
Soluk ekranlara bakmaya devam 2000 yılından 2022 geçersen haber ver.
Hayatinda dogru duzgun monitor bile gormedigini cok belli ettin kardesim.

döaslşödlasşd.png

Hepsi %100 DCI-P3 QHD 2K
Neyse 2 yıl önceki Laptopu ss alıp atmanız iyi oldu Lenovo anca 2 yıl öncesiyle yarışır zaten.
Kaldı ki gs76 serisi de çıktı.
Bu 2k olan modeller gs66 serisi :)
Ha bir yanlış bilgini daha düzelteyim matematik hesabın varsa hangisinin daha çok satıldığını hesap edebilirsin diye düşünüyorum.

https://www.bestbuy.com/site/lenovo...12gb-ssd-shadow-black/6470819.p?skuId=6470819

Eki Görüntüle 1286285
Hepsi %100 DCI-P3 QHD 2K
Neyse 2 yıl önceki Laptopu ss alıp atmanız iyi oldu Lenovo anca 2 yıl öncesiyle yarışır zaten.
Kaldı ki gs76 serisi de çıktı.
Bu 2k olan modeller gs66 serisi :)
Buyur al o zaman arkadasim sen niye marka yaristiriyorsun anlamadik ki. Bize ne MSI seviyosan laptop alicam fikir verin diye konu acip sonra konuyu marka yarisina ceviriyorsun. Yemin ediyorum bence cebinde babanin verdigi 20 TL harcliktan baska bir sey yok senin. Laptop falan alacagin da yok bizi yiyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı