MSI GT70-20D KeyboarLed Maganer düzgün çalışmama sorunu

odogru

Hectopat
Arkadaşlar, MSI laptopu alalı 1 ay olmadı ancak KLM yani KeyboardLedManager adlı uygulama programladığım renkleri yansıtamıyor. Sadece açık mavi renk yansıyor. Recep Abi bu konuda yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler herkese.

İşletim sistemin ne? Eğer Windows 8-8.1 ise güncelleme yap. Msi'ın kendi sitesinden. Olmazsa programı sil tekrar yükle. Sorun çözülecektir.

Hayır,ilk aldığımda gayet düzgün çalışıyordu ancak son 15 gündür bu durumda.

- - - Güncellendi - - -

Abi bu arada kusura bakma konuya geç cevap veriyorum malum üniversite biraz zorluyor :)

Hayır,ilk aldığımda gayet düzgün çalışıyordu ancak son 15 gündür bu durumda.

- - - Güncellendi - - -

Abi bu arada kusura bakma konuya geç cevap veriyorum malum üniversite biraz zorluyor :)
Kardeşim son çare recovery. Eğer recoveryle de düzelmezse, o zaman garanti düşünülebilir.

Recovery dediğin eski bir zamana geri döndürme işlemi mi ?
Bilgisayar başlangıcında f3 tuşuna bas ona göre komutları izle. Yada msi burn recovery var, ona tıkla komutlarla usb belleğe yazdır, fakat 16gb'lık bir bellek olsun. Çünkü boyut büyük. Usb belleği boot et, komutlara devam ederek işlemi bitir. Yaklaşık olarak 30 dakika sürüyor.

Tamamdır,eve gittiğimde deneyip sonucu yazarım.Teşekkür ederim.

Hocam f3e bastım device olarak usb belleği seçtim(4gblik bellek çünkü elimde başka yok)ancak kırmızı ekran geldi ve "invalid signature detected" yazısı geldi ve recoveryden çıktı.

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi de fikrini sunsa iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı