MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2

Anıl H.

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Endüstri mühendisliği
Edit 4 : MSI GT70 DRAGON EDITION 2 ALINDI HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir oyun dizüstü bilgisayarı düşünüyorum önerilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Aklımda MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2 var ama maalesef şuanda satışı ülkemizde başlamadı. Fakat kardeşim sen bu kadar paraya daha iyisini alabilirsin yada o kadar para vermene gerek yok bu aletle de pekala işini halledebilirsin diyebileceğiniz bir cihaz var mıdır merak ettim. Aslında gönlüm bir alienware almaktan yana ama Türkiye'de yok diye biliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan da yardım istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

Edit : Bu arada fiyat aralığım 4.500 TL - 5.500 TL arasıdır.

Edit 2 : başlık değiştirilmiş sağlık olsun.

Edit 3 : Sorunun Güncel Hali :

Bu Dragon extreme 2 nin işlemcisi suyunu çıkarmış bir işlemci gerçekten : The latest 4th generation Intel® Core™ i7-4930MX CPU Processor (6M Cache, up to 3.70GHz )
Bu da normal dragon 2 nin işlemcisi : The latest 4th generation Intel® Core™ i7-4700MQ 2.4GHz 6M ( tubo boost ile 3.4 oluyor yanılmıyorsam. )

Şimdi merak ettiğim konu şu ben bu iki işlemci arasından normal dragon 2'yi seçsem diğerini almamak hata olur mu ? Çünkü tek farkları işlemcileri ve biri 256 SSD diğeri 384 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum boşver alienwareyi msi gt70 yeni serileri temmuz gibi olacak stoklarda dragon editionda almana gerek yok normal 835tr modelinin yeni jenerasyonunu al seni istemediğin kadar gotürür.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi yeni bir oyun dizüstü bilgisayarı düşünüyorum önerilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Aklımda MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2 var ama maalesef şuanda satışı ülkemizde başlamadı. Fakat kardeşim sen bu kadar paraya daha iyisini alabilirsin yada o kadar para vermene gerek yok bu aletle de pekala işini halledebilirsin diyebileceğiniz bir cihaz var mıdır merak ettim. Aslında gönlüm bir alienware almaktan yana ama Türkiye'de yok diye biliyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan da yardım istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

Edit : Bu arada fiyat aralığım 4.500 TL - 5.500 TL arasıdır.

Edit 2 : başlık değiştirilmiş sağlık olsun.

Usta ürün bu sitede stoklarda var geldi yani;
MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-205TR Dragon Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

3x128 GB SSD, MSI çıldırmış olmalı!
MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-205TR Dragon Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 750GB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Hediyeleri de güzelmiş.
msiaksesuaryeni.jpg

Ürün harika ama 6 bin lirada çok fazla yurt dışından gelişi buysa gerçekten yani aşırı bir kâr koymamışlarsa üzerine anlarımda sanmıyorum.

Ben GE60 Almayı düşünüyorum bütçe ve taşınabilirlik nedeniyle.

Ürün harika ama 6 bin lirada çok fazla yurt dışından gelişi buysa gerçekten yani aşırı bir kâr koymamışlarsa üzerine anlarımda sanmıyorum.

Ben GE60 Almayı düşünüyorum bütçe ve taşınabilirlik nedeniyle.

O da çok güzel bir bilgisayar üstadım hayırlısı olsun sana da :)

- - - Güncellendi - - -

Bu Dragon extreme 2 nin işlemcisi suyunu çıkarmış bir işlemci gerçekten : The latest 4th generation Intel® Core™ i7-4930MX CPU Processor (6M Cache, up to 3.70GHz )
Bu da normal dragon 2 nin işlemcisi : The latest 4th generation Intel® Core™
i7-4700MQ 2.4GHz 6M ( tubo boost ile 3.4 oluyor yanılmıyorsam. )

Şimdi merak ettiğim konu şu ben bu iki işlemci arasından normal dragon 2'yi seçsem diğerini almamak hata olur mu ? Çünkü tek farkları işlemcileri ve biri 256 SSD diğeri 384 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı