Msi Gtx 980 Oyun Testleri

Bu gün Vatan bilgisayar'dan MSI Gtx 980 aldım oyun testlerini de bu başlık altında yapacağım. Şuan sadece Bf4 var elimde onunda fps değerlerini en kısa zamanda paylaşacağım.
Sorularınız olursa seve seve cevaplarım iyi forumlar.

11.jpg

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer oyunların tamamı orjinal bunu almak istemedim sebebi fazla sevmiyorum.

Ve bir tane daha yaptım arkadaşlar Evil Within adlı yeni oyuna yaptım boyun 30 Fps sabit oynanıyor normalde ama konsolu aktive edersek 60 Fps ve üstü görülebiliyor bende öyle yaptım bütün ayarlar ultrada 1080p de. Her hangi bir OC işlemi yok stok değerler tamamen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi seyirler.

Usta sen zaten yapacağını yapmışsın. The Evil Within'da olmasa olur. Ryse Son Of Rome yeter, Shadow Of Mordor incelemeside güzel olur o sisteme o kadar para bayılınca orjinal oyuna para dayanmıyor. Ama Ryse 60 TL türk lirasına geçti diye bu oyunu param kalırsa alacağım. Steam ID alabilirim ;).

Evet arkadaşlar birde Shadow of Mordor oyununun testlerini yaptım iyi seyirler.
Oc yapılmış video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buda stock video
Bunlar benchmark testleri isterseniz oyunu oynarken de çekebilirim.

@özgentore Arkadaşım incelemen çok iyi olmuş, kartını güle güle kullan. Biliyorsun ben Zotac sipariş vermiştim fakat stoklara gelmesi biraz uzun sürebilirmiş, bende de bekleyecek sabır kalmadı bilgisayarıma kavuşmak istiyorum anlayacağın. Senin gibi stok tasarımda alabilirim eğer gelmesi çok uzun sürerse. Sen nasılsın kartın performansından, sıcaklık, gürültü vs. gibi şeyler çok fazla mı yani seni rahatsız ediyor mu?

Kardeşim gayet memnunum performansından sıcaklıklarda bence çok iyi bu kadar bekledin sabret derim ama yok ben beklemek istemiyorum diyorsan tabi ki de alabilirsin ben herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ses olayına gelince 5+1 ses sistemi kullanıyorum o yüzden duymuyorum ama istersen de bir video yaparım ses konusunda yüzde kaç iken nasıl ses çıkartıyor gibi. Arkadaşın da ne demek istediğini bende anlamadım ?? Ama bekleyip özel tasarımlı 980 alman daha iyi olacaktır eminim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı