MSI GTX970 Coil Whine Sorunu

VanquisheR_

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar. Ben bu ekran kartını alalı 13 ay oluyor ve aldığımdan beri Coil Whine sorunu peşimi bırakmıyor. Araştırdığım kadarıyla, Coil Whine sorunu ekran kartına zamanla yük altında kaldıkça bu sorun bir şekilde gider diye öğrenmiştim. Ama halen daha bütün oyunlarda 60 FPS'te bile bu ses duyuluyor. İlk aldığımda bu sorun doğal olarak kabul edebileceğimiz gibi 300+ FPS'lerde yapıyordu ancak şuan ise bütün oyunlarda her türlü bu ses duyulabilmekte.
Bu da bir video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben şahsen ekran kartımı vatan aracılığıyla garantiye gönderip sorunumu dile getireceğim ve ayrıca gönderdikleri yetkili servisin iletşim numarasını alıp onlarla daha da detaylı bir şekilde konuşacağım. Hatta kutunun içine A4 kağıdına yazacağım. Ürünün iadesinin kabul edileceğini düşünmekteyim. İadesi alınırsa '' Ürün İadesi'' isteyip aynı ekran kartını almayı düşünüyorum. Çünkü benim ekran kartım duyurulduğu gibi özel sipariş ile geldi. Belki yeni üretimlerde böyle bir sorunla karşılaşmam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı