Satıldı MSİ GTX980Tİ Garantili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkinci elde alıcıları görmen lazım hocam fiyatı öldüre öldüre alıyorlar. :) Hatta bir ara Donanımhaber'de gördüm ölücüler derneği açılmıştı. :) Doğru söylüyorsunuz nasip kısmet işi eğer ki satılmazsa kart ona hediye olur. :) Kargo parasınıda kendisi öder artık. :)

6 Yıllık sistemle bu ekran kartını besleyemezsin ama ? :D
Neden ? G3258 ile TITAN X ile sıkıntı olmuyor ise ?

Yani şu ana kadar bir risk aldım hiç bilmediğim halde toplama kasa işine girerek birde ekran kartı değiştirmeyle ikinci bir risk alacağım gibime geliyor :) Hocam hiç anlamıyorum yani bir bilseniz ancak kasayı açıp temizlerim ışıklarına boş boş bakarım olayım bu maalesef. Bilemiyorum yani ekran kartını yükseltme gibi bir emelim var fakat alıp da yerleştiremem gibi bir sıkıntı da var.

Neden ? G3258 ile TITAN X ile sıkıntı olmuyor ise ?
Benim kart iyi sayılacak değerlerde overclock oluyor. Kaldıki oyun performansında biraz daha üstün. G3258'e başarılar.:D

Yani şu ana kadar bir risk aldım hiç bilmediğim halde toplama kasa işine girerek birde ekran kartı değiştirmeyle ikinci bir risk alacağım gibime geliyor :) Hocam hiç anlamıyorum yani bir bilseniz ancak kasayı açıp temizlerim ışıklarına boş boş bakarım olayım bu maalesef. Bilemiyorum yani ekran kartını yükseltme gibi bir emelim var fakat alıp da yerleştiremem gibi bir sıkıntı da var.
Hocam odanın kapısını açıp kapatacak kadar yetenek varsa ekran kartınıda takarsınız.:ıslık:

@Range Sizin gibi birinin mutlaka Steam hesabı olduğunu düşünüyorum, eğer kullanıyorsanız beni arkadaş ekleyebilir misiniz oradan biraz fikir danışmak isterim. Biliyorum Steam üzerinden konuşmak kulağa biraz garip gelebilir ama FB' ta şu anda çözemediğim bir sıkıntı var malum seçimler sonrası millet kitledi.
(Düzeltme : Uykusuzluktan akıl mı kaldı ekleyin demişim kullanıcı adını yazmamışım : bosismuduru)

@Range Sizin gibi birinin mutlaka Steam hesabı olduğunu düşünüyorum, eğer kullanıyorsanız beni arkadaş ekleyebilir misiniz oradan biraz fikir danışmak isterim. Biliyorum Steam üzerinden konuşmak kulağa biraz garip gelebilir ama FB' ta şu anda çözemediğim bir sıkıntı var malum seçimler sonrası millet kitledi.
(Düzeltme : Uykusuzluktan akıl mı kaldı ekleyin demişim kullanıcı adını yazmamışım : bosismuduru)
Steam nasıl kullanılır bilmiyorum pek. PC'dede yok zaten.:LOL: FB'da yokda az önce açtım arkadaşla konuşmak için. FB veya başka bir yer uygun olabilir.

Forumda böyle düşünceli,yardımsever,eli açık,parasını mezara götürmeyen,doya doya yaşayan arkadaşların olması beni mutlu etti açıkçası. Arkadaşı tebrik ederim çok iyi konumlara gelmiş inşallah çalışıp emek gösteren herkes böyle konumlara gelebilir ve kaliteli yaşayabilir. İşin karekökü hırs ve azimde.Gezer kardeşim, allah yardımcın olsun umarım emeğinin karşılığını alabilirsin ve hayalindeki işi yapabilirsin.Bende yazılım mühendisliği okuyorum eğer elime iyi bir para geçerse bu arkadaştan almak isterim.Bu arada şans eseri profile girdim aynı tarihte doğmuşuz, hoşuma gitti açıkçası :) İyi satışlar ben alamasam bile çevremdekilere iletirim. :like:

Forumda böyle düşünceli,yardımsever,eli açık,parasını mezara götürmeyen,doya doya yaşayan bir arkadaşların olması beni mutlu etti açıkçası. Arkadaşı tebrik ederim çok iyi konumlara gelmiş inşallah çalışıp emek gösteren herkes böyle konumlara gelebilir ve kaliteli yaşayabilir. İşin karekökü hırs ve azimde.Gezer kardeşim, allah yardımcın olsun umarım emeğinin karşılığını alabilirsin ve hayalindeki işi yapabilirsin.Bende yazılım mühendisliği okuyorum eğer elime iyi bir para geçerse bu arkadaştan almak isterim.Bu arada şans eseri profile girdim aynı tarihte doğmuşuz, hoşuma gitti açıkçası :) İyi satışlar ben alamasam bile çevremdekilere iletirim. :like:
Teşekkürler. İlk mesajınızda buraya. Tamamda elime iyi bir para geçerse bu arkadaştan almak isterim ne demek.:ROFL:

Teşekkürler. İlk mesajınızda buraya. Tamamda elime iyi bir para geçerse bu arkadaştan almak isterim ne demek.:ROFL:
Elimde 1000 tlye yakın para var , üniversite okuyoruz malum parayı har vurup harman savuramıyor insan. Hem çalışıp , hem okuyorum paraya kıymasıda zor oluyor :cry: O manada yazmıştım onu :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı