MSI GX70 3BE-081TR Crysis Edition Alınır Mı?

mustafa541

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben MSI GX70 3BE-081TR Crysis Edition gamebook almak istiyorum ama dikkatimi çeken işlemci kac cekirdek? Araştırdım fakat bir sonuca varamadım. Çift cekirdek mi yoksa 4 cekirdek mi? Bilişim okuyacağım yani böyle bir gamebook almayı istiyorum. Hem oyun hem faydalı olması acısından. Birde bazı sitelerde 16GB 1333MHz ama bilgilere gelince 16gb 1600MHz diyor. Hangisine inanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani oyunlarda BF4, GTA 4, CoD:Ghosts gibi oyunlarda kasar mı? Ona göre alacağım.

Gx70 sahibiyim 2 ay kadar oldu.
İşlemci ekran kartına darboğaz yapıyor yani yetmiyor.
Şöyle söyleyeyim battlefield4 te multiplayerde herşey ultrada iken 25-45 fps arası gidip geliyor.
Crysis 3 te ayarları birazdan fazla kısmak zorunda kalıyorsun.
Metro Last Light gibi ağır oyunlardada biraz kısıyorsun.

Yani msi gx70 kötü mü? Birde hediyeler veriyor o bakımdanda almak istiyorum. Sen hangi siteden aldın. Zaten ben şu oyunları oynamak istiyorum: bf3 veya bf4 gta4 watch dogs crysis3 thief gibi oyunlar onlarda kasar mı?

Ben siteden almadım dostum.
Hayır msi gx70 kötü değil.
Ge70 - Ge60 A göre gt70 kasasıyla soğutmasıyla çok iyi
ayrıca darboğaz açıkçası bana çokta engel olmadı perfonmansı gayet iyi.
Hediyeleri'de göz dolduruyor.

Yani güzel netbook hediyelerin arasında crysis 3 veriyorlar mı pcdepo'dan alcağımda?

Ben siteden almadım dostum.
Hayır msi gx70 kötü değil.
Ge70 - Ge60 A göre gt70 kasasıyla soğutmasıyla çok iyi
ayrıca darboğaz açıkçası bana çokta engel olmadı perfonmansı gayet iyi.
Hediyeleri'de göz dolduruyor.

Veriyorlardı sanırım ama pcdepo hakkında inan bilgim yok.
Ben sanalmarketim.com'dan da almadım ama bir arkadaşım gt70 aldı sanalmarketim.com dan.
Sana tavsiyem sanalmarketim.com'dan al. gerçi etkilemek istemem ama sen bilirsin.

Sağ ol sanalmarketim.com alacağım teşekkürler. Bir de orada amd 4 cekirdekli ben 2 cekirdekli sanıyorum. Yazın alacağım ve bf4 oynayacağım. Sağ olun yardımınız cok dokundu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı