MSI kaliteli değil

Resmen planlı eskitme işin
Asus Tuf A5 ısınma sorunlu, Gf 63 ısınma sorunlu, Pavillion ısınma sorunlu, Dell G yine sorunlu.
Bu markalar kötü mü oldu? Şimdi hayır çok iyi modelleri de var.
Konu MSI kalitesiz değil de, MSI XXX modeli kalitesiz olsaydı katılırdım.
Hocam resmen planlı eskitme için menteşe ile ekranın metalini birleştirmemişler. Metal birleşik olsa muhtemelen olmazdı zaten bu durum.

MSI giriş ve orta seviyede çok sorunlu ürüne sahip, sahipti ve olmaya devam edecek. Boşuna "ejideriya" diye dalga geçmiyorum.

10 tane başarılı ürünü varsa 3-4 tane kötü ürünü olur. Işıklı mışıklı tayfa bunu beğenmeyecek ama durum bu.

Şahsen menteşe sorunu kronik bir sorunsa ürünü 2. el olarak satıp elden çıkarırdım.

Aynı fiyat etiketindeki diğer ürünlere göre bir artısını hiç göremedim, Asus gibi yeni bir şey denedikleri de olmuyor hiç. Aslında rezalet değil de gerçekten abartıldığını düşünüyorum.

@Ice Tea Seftali asıl kasaları rezalet.

1617101412195.png

Resmen planlı eskitme işin

Hocam resmen planlı eskitme için menteşe ile ekranın metalini birleştirmemişler. Metal birleşik olsa muhtemelen olmazdı zaten bu durum.
Alalı ne kadar oldu GS serisiyse bu laptopun amacı minimum 5 sene. Anca müşteri kaybederler.
Planlı eksiltme olduğunu düşünmüyorum.

GE72 6QF laptopum var, aynı şeyi bende yaşadım maalesef. İçini açıp baktığımızda menteşenin çok küçük olduğunu gördük ve sert ayarlandığı için (son kullanıcı olarak garanti kapsamı içinde içini açıp ayar yapmak için oraya erişme şansım yok) zamanla ekran panelinin plastiğini kırıyor. Üstelik bu sorunu garantisi bittikten 2 ay sonra yaptı

Gayette yurtiçinde & yurtdışında bilinen bir sorun. Maalesef ürünlerinin bir kısmı böyle. Bence de bazı insanların bu sorunu bilmiyor oluşu bu sorunun olmadığı anlamına gelmiyor.

Maalesef sorunlu.

Geri
Yukarı