MSI kaliteli değil

Herkese bakıyorum gene forumu sürü haline çevirmeye çalışan grup sanki MSI avukatları maşallah dolmuşlar arkadaşın sorusuna adam gibi cevap veren olmamış gerçekten çok yazık MSI size kaç para verdide böyle avukatlığını yapıyorsunuz? MSI'nin hataları da olabilir ama onu avukatlıkla kirini pasını çıkaramazsınız arkadaşın halinden anlayın ona göre konuşun MSI bile vatandaşın halinden anlıyor bazı arkadaşlar şimdi kızgın ifade koyacak ama umrumda değil çünkü arkadaşın sorununu çözmek gerek avukatlık ve MSI savunmak bizim işimiz değil bunu bir anlayın lütfen, soruna gelecek olursak gerçekten üzüldüm MSI iyi bir firma ve iyi ürünleri var destek ekibe durumu bildirin ve garantiye yollarken durumu anlatın onlar zaten gerekeni yapacaktır.

Katılıyorum çok sıkıntı yaşayan var bence sponsorluk olmasa bu kadar tavsiye edilmez.
Reklam ayacağı güçlü bir firma. MSI GTX 1050 Ti Gaming olanı almak için GTX 1060 3GB'dan vazgeçenler oldu. Fiyatı aynıydı.

Bu kadar reklamlara nasıl kanıyorlar anlam veremiyorum. Aynı performansta olduğunu söyleyenler bile oldu...

Herkese bakıyorum gene forumu sürü haline çevirmeye çalışan grup sanki MSI avukatları maşallah dolmuşlar arkadaşın sorusuna adam gibi cevap veren olmamış gerçekten çok yazık MSI size kaç para verdide böyle avukatlığını yapıyorsunuz? MSI'nin hataları da olabilir ama onu avukatlıkla kirini pasını çıkaramazsınız arkadaşın halinden anlayın ona göre konuşun MSI bile vatandaşın halinden anlıyor bazı arkadaşlar şimdi kızgın ifade koyacak ama umrumda değil çünkü arkadaşın sorununu çözmek gerek avukatlık ve MSI savunmak bizim işimiz değil bunu bir anlayın lütfen, soruna gelecek olursak gerçekten üzüldüm MSI iyi bir firma ve iyi ürünleri var destek ekibe durumu bildirin ve garantiye yollarken durumu anlatın onlar zaten gerekeni yapacaktır.
Teknik ekipleri gerçekten iyi. 2 kez değişim yaptılar. Garantisi bitince baş ağrıtacak gibi.

Tuhaf, benim de arkadaşım 4 yıldır kullandığı MSI laptopu öve öve bitiremiyor. Bugüne dek tek sorun çıkarmadı, taş gibi, garantisinin varlığını unuttum vs. diyordu ben laptop bakarken.

1-2 kişinin sorun yaşaması markayı da modeli de hiç ETMEZ, öğrenemediniz gitti. Geçen de forumda şakşakçılar 2 kişi sorun yaşadığı için Samsung çiplerini dandik yaptı, dünya çapında en çok satan RAM modellerinden birini kronik sorunlu ilan etti.

Aşın artık bunları. Teknik desteği ön planda olan bir forum bu. Tabi ki sorun yaşayan insanlar göreceksiniz. Kimse gelip de "yauv bi makine almışım mis gibi çalışıyor" diye konu açmaz burada. Aynı şey demek gibi: Sanayiye gittim, 2-3 tane BMW vardı arızalı, BMW de ne dandik marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı