MSI Katana GF67 alınır mı?

Bütçe
35.000

Önerdiğiniz ile bu modelde çok fark olur mu yoksa sizin önerdiğinizimi alayım
HX al.

Önerdiğiniz ile bu modelde çok fark olur mu yoksa sizin önerdiğinizimi alayım
Atılan model daha iyi işlemci performansı sunuyor, bu modelde limit varsa kaldıramazsın.

Monster olan cihaz oyun içinde 70W değerinde 70 derecede çalışıyor, AMD işlemcili model 55W değerinde 70 derecede çalışıyor.
Testi var mı? Testini görmediğim bir cihaz, işlemcisi yüksek watt olduğu için ve Monster cihazlarda genelde kötü termal macun olduğu için, ilk alındığında aşırı ısınma sorunları, dolayısıyla da performansı koruyamama gibi problemler oluyor, Intel işlemcili cihazlarda. Bu sebeple sıkça testini görmediğim bir cihaza dislike atıyorum testleri paylaşılmadan önerildiğinde.
Boşver sen onları. Monster gördükleri an alınmaz denen tiplerden.
Monster'ın bilgisayarları o kadar kötü değil. Bazı kasaları MSI'a, bazıları Tongfang'a ait. Her clevo kasası da berbat değil. Eğer garantisi, servisi güvenilebilir olsa Excalibur'da aynı. Clevo kasa satıyor adamlar. Monster ve Excalibur'un clevo kasaları arasındaki fark, Monster'ın garantisi daha iyi. Ve dediğim gibi Monster'ın her kasası da Clevo değil. Tongfang ve MSI kasaları da var. Ne yapalım MSI kasasında sattıkları bir ürünü sırf monster diye karalayalım mı? Ne kadar saçma... Körü körüne fanlık veya haterlık yapmayın şu markalara.

Diğer konular hakkında; bir şey düşünmüyorum. Forumlarda her türlü insanlar var. İlla arada bir çıkacak böyle tipler.
Ön yargılarını kendine sakla.

Testi var mı? Testini görmediğim bir cihaz, işlemcisi yüksek watt olduğu için ve Monster cihazlarda genelde kötü termal macun olduğu için, ilk alındığında aşırı ısınma sorunları, dolayısıyla da performansı koruyamama gibi problemler oluyor, Intel işlemcili cihazlarda. Bu sebeple sıkça testini görmediğim bir cihaza dislike atıyorum testleri olmadan önerildiğinde.

Testi var, linkini 1-2 dakika içerisinde atacağım.
MX4 yerine kyronout kullanmış cihazın sahibi haberin olsun.
@Artoria Pendragon siz oyun testi esnasında izlemiştiniz hocam, anlatabilir misiniz?

Testi var mı? Testini görmediğim bir cihaz, işlemcisi yüksek watt olduğu için ve Monster cihazlarda genelde kötü termal macun olduğu için, ilk alındığında aşırı ısınma sorunları, dolayısıyla da performansı koruyamama gibi problemler oluyor, Intel işlemcili cihazlarda. Bu sebeple sıkça testini görmediğim bir cihaza dislike atıyorum testleri olmadan önerildiğinde.

Bu model stok haliyle kendi kendini kapatıyor zaten, macun değişince düzeliyor.

Testi var mı? Testini görmediğim bir cihaz, işlemcisi yüksek watt olduğu için ve Monster cihazlarda genelde kötü termal macun olduğu için, ilk alındığında aşırı ısınma sorunları, dolayısıyla da performansı koruyamama gibi problemler oluyor, Intel işlemcili cihazlarda. Bu sebeple sıkça testini görmediğim bir cihaza dislike atıyorum testleri paylaşılmadan önerildiğinde.

Cihazın oyun testini de konu sahibinden izledim, işlemci 70W tüketimle bile 70 derecede çalışıyor, gayet soğuk.

Bu modele bulaşmaya gerek var mı yoksa Monster'den devammı edeyim son bir bakarsanız ona göre alacağım

Hem oyun hem de grafik tasarım gibi işler için lazım aslında

13500HX daha güçlü bir işlemci, Monster limitleri kaldırdığı için daha da çok performans veriyor. Sadece macun değişimi yapman yeterli alacaksan.

Yeni konular

Geri
Yukarı