Çözüldü MSI Mag 100R ışıkları B450M-K ile çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba, kasanın içerisinde ve tuşa bağlı bir kontrolcü bulunmakta. O kontolcü ile çalışacaktır.
Bizzat kullanıyorum, memnunum. Fiyatına göre alınabilecek en iyi kasalardan.

Garip bir soru olacak ama kasa gerçekten forumda anlatıldığı gibi kusursuz/süper/mükemmel mi? Ne zaman bir kasa önerisi konusu görsem herkes Mag 100r/100m/101m* öneriyor. Tip konusu zaten kişiden kişiye değiştir ona lafım yok sen beğenirsin ben beğenmem onu tartışmak zaten saçma olur. Ama diğer özelliklerine benzer yapıda bir sürü kasa var neden onlar değil de bu kasa öneriliyor? Hala anlayamadım gitti.

*=3 kasa aynı sadece fanlara göre model ismi değişiyor. Modeller, ARGB'li, 3*RGB, 4*RGB şeklinde.

@DjKedi MSI gibi bir markanın ürünü ve malzeme kalitesi çok iyi. Kocaman, mesh bir alana sahip olması da +. PowerBoost almaktan iyidir.

Ha, Aerocool Ore Saturn de iyidir ama MSI kadar kaliteli değil.

Tek eksisi toz filtresi olmaması.

MAG 100M kullancısı olarak söylüyorum. İçi de gayet kullanışlı.

@DjKedi MSI gibi bir markanın ürünü ve malzeme kalitesi çok iyi. Kocaman, mesh bir alana sahip olması da +. Power Boost almaktan iyidir.

Ha, Aerocool ore saturn de iyidir ama MSI kadar kaliteli değil.

Tek eksisi toz filtresi olmaması.

Mag 100M kullancısı olarak söylüyorum. İçi de gayet kullanışlı.

Benim bu aralar baktığım Zalman N5 (yan tarafı cam değil pleksi ama ben bunu pek umursamıyorum ) ve Aerocool One frost var. Görünüşte Mag 100m/100r/101m çok geniş olmasına rağmen destekledikleri CPU soğutucusu boyu aynı. En kısa sürede bir mağazaya gidip elimde metre ile bu kasaları inceleyeceğim :D.

Not: Bu arada Mag 100 serisi güzel kasa ben kötü demiyorum. Sadece onu diğer kasalardan bu kadar öne çıkaran nedir onu merak ettim.

Aerocool One Frost da gayet iyi bir hava akışına sahip ama malzeme kalitesi MSI kadar var mıdır bilemiyorum.

Ayrıca eski kasama göre çok kaslı duruyor bu 100M. Mid Tower dedikleri bu olsa gerek. Geniş değil uzun.

Garip bir soru olacak ama kasa gerçekten forumda anlatıldığı gibi kusursuz/süper/mükemmel mi? Ne zaman bir kasa önerisi konusu görsem herkes Mag 100r/100m/101m* öneriyor. Tip konusu zaten kişiden kişiye değiştir ona lafım yok sen beğenirsin ben beğenmem onu tartışmak zaten saçma olur. Ama diğer özelliklerine benzer yapıda bir sürü kasa var neden onlar değil de bu kasa öneriliyor? Hala anlayamadım gitti.

*=3 kasa aynı sadece fanlara göre model ismi değişiyor. Modeller, ARGB'li, 3*RGB, 4*RGB şeklinde.
Şöyle söyleyeyim kasadan memnunum ancak kasamı toplarken yaptığım araştırmalarda rastlamamış olduğum Corsair'in 650W RGB bir kasası var 1000 TL civarı fiyatı. Açıkçası ben bu kasayı almasaydım ve o modeli görmüş olsaydım onu alırdım. Kasa süper kusursuz değil tabiki mesela B365M PRO VDH anakartımla fanların bağlantısını sağlayamadım uyumlu olmadıkları için. Yani almayı düşünürseniz anakartınız ile uyumluluğunu kontrol edin. Ben bu yüzden tuş ile kontrol ediyorum. Ancak kasa 500 TL ye (ben aldığımdaki fiyatı) alınabilecek en iyi kasalardan ve markası MSI. O yüzden çok öneriliyor. Ama power supply'lı bir model düşünürseniz Corsair'in 550 ve 650W RGB kasalarını önerebilirim. 550W olan 850-950 TL , 650W olan 1000-1100 TL arası fiyatları.

Yeni konular

Geri
Yukarı