MSI MAG Forge 100M Kablolama

Evet, Xstra Digital Storage adlı satıcı Hollanda'daymış. 1 Mayısta sipariş ettim 8 Mayıs kargoya verildi ve bugün İstanbula geldi. Fakat kargo gümrükte bekliyor ve ücret ödemem gerekiyor mu bilmiyorum. Bunun için ayrıca bir konu da açtım isterseniz profilimden bir göz atın.

Bu satıcı beni şüphelendirmişti uzun sipariş süreleri olduğu için demek o yüzden.
Umarım gümrük parası ödemem. Sonuçta Amazon TR üzerinden sipariş verdim. Satıcının karşılaması gerekiyor diye düşünüyorum. Veya fiyata yansıtılması.

Amazon yurt dışı üzerinden alındığı zaman son aşama içerisinde ekstra fiyat ödeniyor diye hatırlıyorum sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Ben de öyle düşünüyordum, sadece kargonun gümrükte beklemesi biraz şüphelendirdi. Şimdi amazon.com.tr'ye mail attım konuyla alakalı, dönüş yapsınlar haber veririm.

Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum Amazon üzmez ama Amazon üzerinden satıcı Amazon olacak şekilde almak en iyisi.

Birde kontrolcü üzerinde RGB çıkışı var mı anakarta bağlamak için?
Hayır 100M aldığım için kontrölcü sadece üstteki led butonuna bağlanıyor. Ama zaten bütün sistem tamamlandığında fanları direkt anakarta bağlamayı düşünüyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı