MSI MAG Forge 100R ARGB bağlantı

irfnkrky

Hectopat
Daha fazla  
Bu kasayı satın aldım 2 tane adreslenebilir RGB fanı var fakat anakartımda 3 pinli ARGB girişi olmadığını fark ettim sadece 12V JRGB1 portu var. Bu fanları çalıştırmanın başka bir yolu var mı? İllaki adreslenebilir olması gerekmiyor teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorunu bende yaşadım şimdi. tomahawk max boardum var fakat üzerindeki argb çıkışlar hep 12v 4 pinli. ama kasadan çıkış 3 pin li :(
çözebilidiniz mi sorunu

aynı sorunu bende yaşadım şimdi. tomahawk max boardum var fakat üzerindeki argb çıkışlar hep 12v 4 pinli. ama kasadan çıkış 3 pin li :(
çözebilidiniz mi sorunu
Malesef tek çözüm anakart değişimi gibi duruyor ama deymez. Kontrolcü üzerinden kontrol ediyorum mecburen ışık modlarını.

kasayı bugün kurdum ve dediğin gibi evet led switch tuşuyla renkler değişiyor. peki bu durumda kontrolcüden gelen o anakarta bağlayamadığımız o 3 pinli uç ne işe yarayacaktı ki acaba? zaten renkleri değiştirebiliyoruz şuan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı