MSI MAG241C siyah renkte piksel sorunu

Vivace

Hectopat
Merhabalar,

Dün Hepsiburada.com üzerinden KDV indirimi ile MSI MAG241C model monitörü aldım. Bugün elime ulaştı fakat sadece şu küçük piksel sorunu var. Sizce bir sorun teşkil eder mi? Eğer geri yollarsam ortalama kaç gün içerisinde geri gelir? Not: Sadece siyah görsel açtığımda belli oluyor.

Görseller:

371628
371629

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bu kadar ufak bir biçimde kalacaksa ve ilerlemeyecek ise ben gönderme taraftarı değilim açıkçası. Çünkü gönderdiğim zaman belki daha büyük bir sorunu olan ürünle karşılaşırsam daha da çok uğraş ve moral kaybı olacak benim için. Bu sorun ilerleyebilir mi? @Recep Baltaş

Şu çok dikkatimi çekiyor hepsiburadan alınan monitörlerde çok fazla problem çıkıyor. İndirim zamanlarında da bir sürü monitörde sorun çıkanlar yazdı buraya. Ufak da kalsa bu kusurdur senin o kusurlu monitörü kullanma zorunluluğun da yok. Senin asıl hakkın kusursuz mal kullanmak. Neden bu hakkından vazgeçeceksin ya da kusuru görmezden geleceksin ki? Değişim talep et. Sana yeni monitör geldiğinde onda da problem çıkarsa onu da yolla. Gerekirse uğraşacaksın para veriyorsun sonuçta.

@Nightswt Şu an hepsiburada üzerinden değişim talebinde bulundum, 1 gün içerisinde geri dönüş yapıp neler yapmam gerektiğini söyleyeceklermiş. Umarım bundan sonraki de sorunlu gelmez.

Aynı monitörü yaklaşık 3 ay kullandım. Sonradan fark ettim ki ölü pikseller mevcut (3 adet) hepsiburada'ya gönderdim ve 5 gün sonra ücret geri iade edildi. Sonradan gördüğüm kadarıyla bu monitörlerin ortak sorununun ölü piksel olduğunu öğrendim. Bence başka modele yönelin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı