MSI mı yoksa HP Victus serisi laptop mu alınmalı?

ua_atakan

Centipat
Daha fazla  
Selam 30.000 bütçem var Gaming laptop almayı düşünüyorum performansı iyi olsun istiyorum ilk baş masaüstü sistem düşündüm ( hazır halde ) fakat sürekli taşınma işleri olduğu için al kur meselesi oluyor en iyisi laptop almak bana göre 2 laptop arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi.

İkisi de alınmaz. Bunu alıp +8 RAM ilave edin.

İkisi de alınmaz. Bunu alıp +8 RAM ilave edin.

Neden alınmaz hocam ayıptır sorması?

Bence Lenovo daha iyi gibime geldi hocam ne düşünüyorsunuz hani Acer da ekstra 8 GB RAM için para verene kadar aynı fiyata 16 GB RAM Lenovo almak mantıklı sizce nasıl?

2 arasında yine Nitro 16 seçerdim ben. +8 RAM 800 TL olması lazım bunu kolaylıkla yükseltirsin ancak panel ve cihaz soğutmasını bir defa alabilirsin. LOQ da 144Hz kaç ms olduğu belli olmayan bir panel var. Nitro da 165Hz 3ms G-Sync bir panel var. Ek olarak soğutması da sıvı metal macunla sağlanıyor ve çok güzel değerler veriyor.

2 arasında yine Nitro 16 seçerdim ben. +8 RAM 800 TL olması lazım bunu kolaylıkla yükseltirsin ancak panel ve cihaz soğutmasını bir defa alabilirsin. LOQ da 144Hz kaç ms olduğu belli olmayan bir panel var. Nitro da 165Hz 3ms G-Sync bir panel var. Ek olarak soğutması da sıvı metal macunla sağlanıyor ve çok güzel değerler veriyor.

Anladım teşekkür ederim hocam fikir ve önerileriniz için hayırlı günler :)

Geri
Yukarı