MSI MPG B550 alınır mı?

Whystreo

Hectopat
Merhaba,
MSI B450 GAMING Plus Max 4133MHz anakartım var. Fakat anakartta "Mystic Light RGB" özelliği yok.
Aslında özelliği kullanabiliyorum ama anakartımda 3pin (ARGB) girişi yok ve bu yüzden CPU fanım ve diğer soğutucu fanları "Mystic Light RGB" üzerinden kontrol edemiyorum.
Ben de başlıkta belirttiğim anakartı almayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
MPG B550? Hangisi ama? MPG B550 GAMING PLUS mı? Eğer anakarttaki ışığa ve daha iyi ses yongasına para vermek istemiyorsan onun yerine B550-A PRO alabilirsin. VRM olarak ve diğer özellikler olarak tamamen aynı. B550-A PRO, MPG B550 GAMING PLUS'ın makyajsız hâli denebilir :D.

Evet hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Çevirici bulabilsem alacağım fakat onu da bulamadım.
Halinize üzüldüm, siz kontrol ediyorsunuz ama tam edilmiyor o da sinir bozucu, benim imkanım var ama biraz maliyetli, ben de anakart değiştirmeyi düşünüyorum ama biraz para dolayısıyla zaman lazım, ben de Asus ROG Strix X570-F almayı düşünüyorum😁

Halinize üzüldüm, siz kontrol ediyorsunuz ama tam edilmiyor o da sinir bozucu, benim imkanım var ama biraz maliyetli, ben de anakart değiştirmeyi düşünüyorum ama biraz para dolayısıyla zaman lazım, ben de Asus ROG Strix X570-F almayı düşünüyorum😁
Valla hocam ben de :D
Ekran kartını ramleri kontrol edebiliyorum fakat cpu soğutucu kafasına göre çalışıyor.

X570-A PRO anakart aldık arkadaşıma. Hem 12V 4 pinli RGB pini mevcut, hem de 5V 3 pinli A-RGB pini mevcut. Ve birer tane de değil yanılmıyorsam ikisinden de ikişer tane olmak üzere 4 tane RGB portu vardı. Ona da bakın isterseniz.

X570-A PRO anakart aldık arkadaşıma. Hem 12V 4 pinli RGB pini mevcut, hem de 5V 3 pinli A-RGB pini mevcut. Ve birer tane de değil yanılmıyorsam ikisinden de ikişer tane olmak üzere 4 tane RGB portu vardı. Ona da bakın isterseniz.
RGB, ARGB ve fan girişi sayısından iyi bir anakart ama onun haricinde bomboş bir kart cidden. VRM'i aşırı kötü, B450-A PRO MAX'in bile VRM'leri bundan daha iyi.

RGB, ARGB ve fan girişi sayısından iyi bir anakart ama onun haricinde bomboş bir kart cidden. VRM'i aşırı kötü, B450-A PRO MAX'in bile VRM'leri bundan daha iyi.
Hocam peki önereceğin A-RGB pinli MSI anakart var mı?
Bakayım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı