Elektronik MSI MPG B650 Carbon 10.470 TL

Pahalı denmiş kahkaha emojisi yollanmış bu anakart 7500F alacak adam için yapılmadı zaten siz gidip A620M-K alabilirsiniz.

Böyleleri var maalesef, muhtemelen 4000 liralara alabildiğin B650 anakartlardan çok farkı olmadığını düşünüyor. Veya artısının ne olduğunu bilmeden isminden dolayı bu fiyata X670 alınır diye düşünüyor.

Aynı ürün 12.200 TL diye konu açmışım 1 ay önce. Enflasyon ülkesinde 1 ay geçmesine rağmen fiyat 10 bin liralara kadar düşmüş. Buna pahalı diyenin dili yanar.

Böyleleri var maalesef, muhtemelen 4000 liralara alabildiğin B650 anakartlardan çok farkı olmadığını düşünüyor. Veya artısının ne olduğunu bilmeden isminden dolayı bu fiyata X670 alınır diye düşünüyor.

Aynı ürün 12.200 TL diye konu açmışım 1 ay önce. Enflasyon ülkesinde 1 ay geçmesine rağmen fiyat 10 bin liralara kadar düşmüş. Buna pahalı diyenin dili yanar.

Evet hatırlıyorum konuyu hocam fiyatı böyle düşünce şaşırdım bende.

Bu konuya gelecek olursak yani öyle X harfi kulağa çeldirici geldiği için sazan gibi atlamaları doğal. 😀 Kötü bir X670 yerine iyi bir B650 kesinlikle daha iyi bir seçenek ama gelde anlat.

Evet hatırlıyorum konuyu hocam fiyatı böyle düşünce şaşırdım bende.

Bu konuya gelecek olursak yani öyle X harfi kulağa çeldirici geldiği için sazan gibi atlamaları doğal. 😀 kötü bir X670 yerine iyi bir B650 kesinlikle daha iyi bir seçenek ama gelde anlat.

Hocam anakart gayet güzel bence indirimi falan ama B650 serisine bu kadar para vermezdim. Çok anlamamm anakartlardan ama ben olsam:
Bunu alırdım. Çok anlamadığımı yukarıda belirttim.

Geri
Yukarı