MSI MPG X570 Gaming Plus anakart alınır mı?

Bios güncelleme.
Her şeyden kaynaklanabilir. Bence bir tane bilgisayarcıdan PSU bul 2 günlüğüne birde onu dene baktın oluyor. Ram den kaynaklı olabilir. Ana karttan SSD yani. Denemeyle olur. İyi bir bilgisayarcıya getirip parçaları sıra sıra denemek çözüm bu bence.
1 bucuk hafta oldu guncelliyeli
Bende aynı sorun vardı 8 GB RAM takviyesi ve klavye almıştım birde SSD yükseltme yapmıştım dediğin gibi mavi ekran çıkıyordu donuyordu PC bu parçaları yükseltmeden evvel hiç donmuyordu. Sonra format attım bir daha olmadı.

Her şeyden kaynaklanabilir. Bence bir tane bilgisayarcıdan PSU bul 2 günlüğüne birde onu dene baktın oluyor. Ram den kaynaklı olabilir. Ana karttan SSD yani. Denemeyle olur. İyi bir bilgisayarcıya getirip parçaları sıra sıra denemek çözüm bu bence.
Evet herseyden kaynakli olabilir sorunum surekli vardi ara ara oluyodu bazen surekli oluyodu ssd yeni daha 2 3 aylik ama mevzu 1 seneden fazladir var iyi bir bilgisayarcı bulmak.zor bide calisma saatlerim el verisli degil

Bende aynı sorun vardı 8 GB RAM takviyesi ve klavye almıştım birde SSD yükseltme yapmıştım dediğin gibi mavi ekran çıkıyordu donuyordu PC bu parçaları yükseltmeden evvel hiç donmuyordu. Sonra format attım bir daha olmadı.
Eski parçalarda da ayni sorun vardi yeni parclardada ayni sorun var bnde ya psu yada ankart diye düşündüm cunku ekran karti yuvasi sabitlemeyince cok fazla sallaniyor 2 nci ekran karti slotunuda kasa elverişli olmadığından test edemiyorum

Merhaba. Başlıkta belirttiğim anakart alınır mı? Elimde şu an ASUS b 450 TUF Gaming Plus anakart var arasinda fark var midir? Yardimci olursanız sevinirim.
RAM' nedir. Tam model numarası. Bir tanesini çıkartıp dene bakalım donma 5 gün bir dene sırayla baktın oluyor. Öbürkünü tak birini çıkart oluyorsa RAM kaynaklı olmaz. SSD ve ekran kartında sorun yok.

PSU modelim Xigmatek X Power 600W 80 Plus.
Oyunlarda 55 65 derece arasi LoL Forest Apex CS:GO GTA outriders gibi oyunlar oynuyorum.

Isınma kaynaklı değil gördüğüm kadarı ile, Tier D'de genellikle iGPU veya giriş seviye sistemler için öneriliyor. Kaç zamandır kullanıyordun bu PSU'yu?

Isınma kaynaklı değil gördüğüm kadarı ile, tier D'de genellikle iGPU veya giriş seviye sistemler için öneriliyor. Kaç zamandır kullanıyordun bu PSU'yu?

Bir bucuk sene olacak.m.2 ssd disinda hyprex sata ssd var birde normal Hardisk var. Hardisk biraz eski 4 senelik falan bugün cikaricam onu belli bir sure oyle kullanicam sorun hardiskte olabilirmi

Bir bucuk sene olacak. M.2 SSD disinda HyperX SATA SSD var bir de normal hard disk var. Hard disk biraz eski 4 senelik falan bugün çıkaracağım onu belli bir sure oyle kullanacağım sorun hard diskte olabilir mi?

Oyunlar o HDD'ye kuruluysa sorun ondan kaynaklı da olabilir. PSU çok kötü değil, idare eder. Oyunlardan sorun yaşadıklarını farklı ve düzgün çalışan bir depolama aygıtına taşıyarak deneme yap. Sorun çıkarsa sorun ya PSU'da ya da o da olmazsa artık anakarttadır.

Oyunlar o HDD'ye kuruluysa sorun ondan kaynaklı da olabilir. PSU çok kötü değil, idare eder. Oyunlardan sorun yaşadıklarını farklı ve düzgün çalışan bir depolama aygıtına taşıyarak deneme yap. Sorun çıkarsa sorun ya PSU'da ya da o da olmazsa artık anakarttadır.
Hardiskte her hangi bir oyun yükü değil laizm olur diye takili sistemde

Yeni konular

Geri
Yukarı