MSI Optix G27CQ4 Gaming monitör nasıldır?

MSI Optix G27CQ4 Gaming monitör, 27"inç oyun monitörü, kavisli (Curved), WQHD, VA, 165Hz, 1ms, HDMI+DP MSI OPTIX G27CQ4 Gaming Monitör, 27"inç Oyun Monitörü, Kavisli (Curved), WQHD, VA, 165HZ, 1MS, HDMI+DP : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Merhaba bu monitörü aldım iyi ettim kötümü bilemedim bilen arkadaşlardan bilgi bekliyorum.
5000 TL aldım.

Ben kullanıyorum aktif olarak. Gayet güzel. Ama IPS panel tercih etseydiniz keske. Yaninda 4 k IPS panel kullanıyorum birlikte. Renkler inanilmaz fark ediyor.

MSI Optix G27CQ4 Gaming monitör, 27"inç oyun monitörü, kavisli (Curved), WQHD, VA, 165Hz, 1ms, HDMI+DP MSI OPTIX G27CQ4 Gaming Monitör, 27"inç Oyun Monitörü, Kavisli (Curved), WQHD, VA, 165HZ, 1MS, HDMI+DP : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Merhaba bu monitörü aldım iyi ettim kötümü bilemedim bilen arkadaşlardan bilgi bekliyorum.
5000 TL aldım.
Güzel monitör. Fakat keşke IPS ekran alsaydınız. VA panel ile IPS arasında fark var.

IPS 7K ya LG UltraGear vardı ne bileyim bunu uygun a buldum diye çok fazla PC oynayan biri değilim.

İade yapma durumu nasıl kabul ederler mi veya siparişi iptal edelim.

İptal edersen monitör aramak gerekecek size. Bunun için istek ve bütçe sunmanız gerek.

İptal edersen monitör aramak gerekecek size. Bunun için istek ve bütçe sunmanız gerek.

Konu açtım ama pek düzgün cevap alamadım.

LG UltraGear 27 inç 27GL83A-B oyun monitörü QHD, 2560 X 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon FreeSync LG UltraGear 27 inç 27GL83A-B Oyun Monitörü QHD, 2560 x 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon Freesync : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bunu alayım mı konuda bunu öneren vardı.

VA panel risklidir. Renk değerleri MSI'da iyi fakat VA panellerde olağan bir sorun var. O da ghosting. Ghosting testi yapar buraya atarsınız.

Ben de bu monitörü yaklaşık 2 senedir kullanıyorum.
IPS ile arasındaki fark renk değeri ve ghosting mi?
Ne gibi riski var?
Ghosting sonradan ortaya çıkabilecek bir şey mi peki?

Güzel monitör. Fakat keşke IPS ekran alsaydınız. VA panel ile IPS arasında fark var.
Hocam ben de 2K 1 Ms en az 144Hz monitör almak istiyorum. Gerçekten iyi, kronik sorunu olmayan ve abartılı pahalı modeller değilde orta-üst segment öneriniz olur mu? Curved ya da flat fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı