MSI Optix MAG271CQR İndirimi

Beyler, Black Tuner ile alakalı bir video çektim. Bu ayarı 9'da kullanıp rahatsız olmuyorum diyen arkadaşlar bir zahmet baksın konuşalım lütfen. @Viktor R3znov hocam özellikle sen bi bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Etiketler: MSI Optix MAG271CQR Black Tuner, Siyah Ayarlayıcı

Bende ayarı 9 da kullanamıyorum çok karanlık oluyor, 10 da rahat ediyorum ve bugün fark ettimki 2 tane küçücük ölü piksel var birisi sol alt köşede biriside sol üst acaba garantiye göndersem mi? çok rahatsız etmiyorlar beni.

Ürün şu an 2666 TL ye indirimde. Biraz daha ucuzlar mı acaba gerçi dolar da biraz yükseldi ama.

Yapı Kredi için 3 taksit görünüyor sadece sepetten gidince. Daha fazla taksit yaptıramıyor muyuz ?

Vatanda da 2.668,99 TL ye düşmüş. Orada en fazla 6 taksit yapılabiliyor. Ama Amazon'un müşteri hizmetleri daha iyi görünüyor.

Son düzenleme:
Aynı monitörün 1080p olanınıda kullanmıştım. Arasında ciddi farklar var. 1080p olanda pikselleri seçebilirken bunda öyle bir problem yok. Oyunlarda falan görüntü kaliteside tabiki daha yüksek. Şöyle bir şeyde var, 21.5 inc monitörde 1080p ile hemen hemen aynı gibi sanki yada bana öyle gelmiştir.

Aynı monitörün 1080p olanınıda kullanmıştım. Arasında ciddi farklar var. 1080p olanda pikselleri seçebilirken bunda öyle bir problem yok. Oyunlarda falan görüntü kaliteside tabiki daha yüksek. Şöyle bir şeyde var, 21.5 inc monitörde 1080p ile hemen hemen aynı gibi sanki yada bana öyle gelmiştir.

Peki 2K ekranda çözünürlüğü 1080p yapınca ne kadar bozuluyor ? Yani sistemleri çok yeterli gelmeyen veya daha yüksek fps değeri almak isteyenler için kullanılmayacak kadar kötü mü ?

Peki 2K ekranda çözünürlüğü 1080p yapınca ne kadar bozuluyor ? Yani sistemleri çok yeterli gelmeyen veya daha yüksek fps değeri almak isteyenler için kullanılmayacak kadar kötü mü ?
Görüntü 1080p olan bir monitördeki kadar net olmuyor. Biraz bulanıklaşıyor ama yinede oynanabilir. Çok kötü seviyede olmuyor.
Ayrıca monitörün osd kontrolü için bilgisayarıma taktığım usb yüzünden bilgisayarım açılışta aşırı yavaşladı sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Daha önce 10 saniyede açılan sistem şimdi 30 saniyede açılıyor.

Son düzenleme:
Görüntü 1080p olan bir monitördeki kadar net olmuyor. Biraz bulanıklaşıyor ama yinede oynanabilir. Çok kötü seviyede olmuyor.
Ayrıca monitörün osd kontrolü için bilgisayarıma taktığım usb yüzünden bilgisayarım açılışta aşırı yavaşladı sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Daha önce 10 saniyede açılan sistem şimdi 30 saniyede açılıyor.

AMD sistem mi var hocam ? Bende de harici disk ve bluetooth alıcı ile açılıştı 32 saniyeleri buluyor. Bunlar olmadan 16 saniye civarı yine yüksek ama BIOS güncelleme vs düzelmesini bekliyoruz. Çok da mühim değil ama işte önceki INTEL sistem ile kıyaslıyoruz ister istemez :)

AMD sistem mi var hocam ? Bende de harici disk ve bluetooth alıcı ile açılıştı 32 saniyeleri buluyor. Bunlar olmadan 16 saniye civarı yine yüksek ama BIOS güncelleme vs düzelmesini bekliyoruz. Çok da mühim değil ama işte önceki INTEL sistem ile kıyaslıyoruz ister istemez :)
Yok bende intel sistem var i5-8500 işlemci,msi h310m gaming plus anakart.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı