MSI Optix MAG322CQR önerilir mi?

Bütçe
4000
Yabancı sitelere baktığımda düşük puan verdiklerini görüyorum neden anlamadım. Bu biraz arada bıraktı beni ya.
Hocam o zaman bunu alabilirsiniz:

Ben monitörü bugün aldım. Çok az ghosting var ama bazı yerlerde monitör ayarlarından düzeltilebileceği söyleniyor. kullanmaya başlayalı 1-2 saat oluyor. Ölü pixel vs çıkmadı.

Ben monitörü bugün aldım. Çok az ghosting var ama bazı yerlerde monitör ayarlarından düzeltilebileceği söyleniyor. kullanmaya başlayalı 1-2 saat oluyor. Ölü pixel vs çıkmadı.
Madem almakta karar kılmışsınız, neden konu açıyorsunuz? Fikirlerimizi de dinlememişsin, açman saçmalık. Sana çok daha iyi monitörler önerdik ama sen yine de bildiğin yoldan gitmişsin.

Dışarıdan çekip UFO testini paylaşabilir misiniz?

Rahatsız etmiyorsa kontrast arttırın veya overdrive/overshoot ayarlarını kurcalayın.

Madem almakta karar kılmışsınız, neden konu açıyorsunuz? Fikirlerimizi de dinlememişsin, açman saçmalık. Sana çok daha iyi monitörler önerdik ama sen yine de bildiğin yoldan gitmişsin.

Dışarıdan çekip UFO testini paylaşabilir misiniz?
Saygıdeğer arkadaşım, konuyu ben açmadım. Sadece diğer arkadaşlara fikir olması açısından yorumumu belirttim. Monitör senin söylediklerinin aksine gayet çokta iyi çıktı. Yakın zamanda göz doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Rahatsız etmiyorsa kontrast arttırın veya overdrive/overshoot ayarlarını kurcalayın.
Yüksek çözünürlüklü oyunlarda çok az miktar rahatsız ediyor ama CS:GO gibi düşük çözünürlükte oynadığım oyunlarda rahatsız etmiyor. Yorumun için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı