MSI R9 290x Lightning Edition Sizce Nasıl ?

Cengiz Çelik

Hectopat
Yer
KKTC-Guzelyurt
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Merhaba arkadaşlar...
An itibari ile bozuk Sapphire R9 290x Tri-X OC ekran kartımı aynı model lakin MSI'ın Lightning Edition ekran kartıyla değiştirmiş bulunmaktayım. Sizce nasıldır ? Ben uzun zamandır araştırıyorum. RAM'lerin 5000 MHz'de bırakılması dışında olumsuz bir yorum göremedim. Sanırsam zaten bu kart en iyi 290x. Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Aslında anakartım MSI Z97 MPower MAX AC olduğundan birazda istedim. Çünkü ikisi de aynı renk temalarını barındırdığı için artık görsellikte son nokta diye düşünüyorum. Eski kartımın üstüne 330 TL ekleyip almış bulunmaktayım. Sistemin geri kalanı ise şu şekilde. Intel i7-4770K ve R9 290X Tri-X Sistem Toplandı | Technopat Sosyal

Aman hocam hiç sormayın zaten sistemde sürekli sorunlar çıktı çok uğraştırdı beni. Artık tüm parçalar kaliteli olduğuna göre sorunsuz kullanabileceğim. Umarım bu seferde CX750 de bir cızırtı sorunu çıkmaz.

@Murat5038 Hocam alacağım demiştim. Siz tavsiye etmiştiniz. Daha detaylı bir bilginiz var mı?
Siz alabilirmiyim demiştiniz alabilirsiniz demişim :) Tavsiye olarak onu birine etmem çoğunlukla. Detaylı bilgiden kastın ne idi onu anlamadım. Kart performans olarak güzel soğutması da iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı