MSI R9 390X, Witcher 3 90 derece olma sorunu

rbl

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Witcher 3 aldım. Bugün oynarken sıcaklık değerini bir ölçeyim dedim. İlk açtığımda 87 felandı. Daha sonra 90 C gördüm. Oynamaya devam ettim 90'dan yukarı çıkmadı. Ama sonuçta bir korku saldı. Az oynadım diyebilirim(3-4 saat). Sizce bu sıcaklıkta oynamaya devam etsem sıkıntı oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasadaki fan sayısını arttırma şansınız varsa kartın sıcaklığını bir nebze olsu düşürebilirsiniz. Özellikle alt tarafa takılan fan ekran kartını soğutmaya yardımcı oluyor.

Hocam kasadaki fan sayısını arttırma şansınız varsa kartın sıcaklığını bir nebze olsu düşürebilirsiniz. Özellikle alt tarafa takılan fan ekran kartını soğutmaya yardımcı oluyor.

Alt tarafa takılan fan derken? öne 2 üste 2 arkaya 1 olcak şekilde çıkış var kasamda. Altta psu var. Ama zaten fan almayı düşünüyorum 1 arkaya hava çıkışı 1 den önden hava girişi şeklinde fanlarım var.

Ekran kartınız normalden fazla ısınan bir kart olduğundan kasa fanı almanızı tavsiye ederim. Ayrıca kablo düzenlemenin de iyi yapılmış olması lazım, hava sirkülasyonunu bozmaması açısından.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı