MSI RTX 2060 Ventus alınmalı mı?

MeNToR5151

Decapat
RTX 2060 Ventus almayı düşündüm ama aklıma şöyle sorular takıldı;
  1. Thermaltake V200 kasa ile birlikte çok ısınır ve beni pişman eder mi?
  2. 600W Thermaltake power besler mi?
  3. Kartın yük altında ve boşta sesi nasıldır(en merak ettiğim soru)?
  4. İlerde çok pişman oldum keşke Gaming Z veya ROG Strix alsaydım dedirtir mi?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Kasanızın hava akışı Orta-Üst seviye'dedir yani ısınmaz,
2. 600W PSU yeterlidir.
3. Ventus modellerinde ses sorunu vb. duymadım rahatsız edeceğini sanmam.
4. Gaming Z ve Strix sadece soğutma'da iyi ve Overlock için en ideallerdir Overlock'suz kullanacaksanız Ventus yeterlidir.
Bütçenizi arttırabilirseniz, RTX2070 8G GDDR6 ZT-T20700E-10P VGAZTCNVD8G00005 Zotac | Trendyol
Bu ekran kartını almanızı öneririm. Eğer arttıramazsanız,
Buna bakabilirsiniz.

dostum dediğin ekran kartından kullanıyorum şöyle söyliyim eğer kasanın hava akışı iyi değilse ekran kartı kasanın içinde 82 dereceye kadar çıkıyor ben bu yüzden kasanın kapağı açık oynuyorum fan hızınıda %70 yaptım 60-70 derece arasında oynuyorum onun dışında RTX2060 dan bir farkı yok :)

dostum dediğin ekran kartından kullanıyorum şöyle söyliyim eğer kasanın hava akışı iyi değilse ekran kartı kasanın içinde 82 dereceye kadar çıkıyor ben bu yüzden kasanın kapağı açık oynuyorum fan hızınıda %70 yaptım 60-70 derece arasında oynuyorum onun dışında RTX2060 dan bir farkı yok :)
gürültü seviyesi nasıl peki kartın %60-%70 fan devrinde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı