MSI RTX 2070 Super stok sorunu

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Merhabalar bugun 30.07.2020 itibari ile Vatan Bilgisayar'a gittim. Aşagıdaki listede bulunan parçaları almak için ekran kartım ve kasam sorun çıkarttı stok bulunamadı. Kasayı değiştirdim fakat ekran kartı için bir çözüm bulamadım. Stok konusunda ne yapabilirim sizce ekran kartım için 1 tane ürün bulunuyor fakat o da Adana'da teshir ürünü.
Sipariş ettirelim dedik tedarik ettirmeyi önerdi firma fakat mağazaya geldigi gün ki dolar kurundan işlem sağlanıyormuş. Sizce nasıl bir işlem sağlamalıyım?
  1. Cooler Master Master Case H500 750W 80Plus 2x200mm ARGB LED fanlı MidT ATX kasa
  2. MSI Mag B550 Tomahawk AMD B550 soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 anakart
  3. AMD Ryzen™7 3700X soket AM4+Wraith Prism(RGB) 3.6 GHz 32MB 65W 7nm işlemci
  4. MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X 8 GB GDDR6 256Bit NVIDIA ekran kartı
  5. WD Blue 3, 5" 1TB 64MB SATA III 6Gb/s 7200 RPM
  6. Corsair 16 GB (2x8GB) Vengeance RGB Pro siyah 3200MHz CL16 DDR4 Dual kit RAM (daha önce satın alındı)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten sipariş edebilirsin ekran kartını. Vatan bilgisayardan bulabildigin parçaları al ve monte ettir. Ekran kartını takması kolay zor bir işlem değil.

İnternetten sipariş edebilirsin ekran kartını. Vatan Bilgisayar'dan bulabildigin parçaları al ve monte ettir. Ekran kartını takması kolay zor bir işlem değil.

Sorun şu ürün neredeyse hiçbir yerde yok ve ana bir bileşen oldugu için İtopya benzeri firmalar sorun yaratabiliyor garanti konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı