MSI RTX 3090 suprim X vs MSI RTX 3090 Gaming X Trio

Haklısınız burada bu kartların hiçbirini kullanmamış insanlara danışmak daha güvenli bir bilgi edinme yolu gibi gözüküyor. Hadi evlerinde 3090 kullananlar el kaldırsın.

Gaming X RTX 3000 serisinde iyi iş çıkaramadı. Kalitesi ve sıcaklıkları pek iç açıcı değil. Suprim X üst düzey bir kart kalitesi ve sıcaklıkları çok iyi.
Konu sahibi bana TUF'u gönderrrr.

Gaming X RTX 3000 serisinde iyi iş çıkaramadı. Kalitesi ve sıcaklıkları pek iç açıcı değil. Suprim X üst düzey bir kart kalitesi ve sıcaklıkları çok iyi.

Bu bilgileri bizzat evde satın aldığınız 3090larla mı test ettiniz yoksa okuduğunuz inceleme ve YouTube videolarından mı çıkardınız hadi dürüst olun.
Bu bilgileri bizzat evde satın aldığınız 3090LARLa mı test ettiniz yoksa okuduğunuz inceleme ve YouTube videolarından mı çıkardınız hadi dürüst olun.

Evinizde ne ekran kartı kullanıyorsunuz sorabilir miyim?

Hepsi de güzel ama şahsen eğer böyle bir imkanım olsa benim sıralamam Suprim, Gaming X Trio ve TUF Gaming diye giderdi. Listede ROG Strix OC Edition da olsaydı o zaman başka. :)
Bu arada bu kartları çoğu kişi bulamazken siz maşallah bilgisayar fabrikası olmuşsunuz.

Bu bilgileri bizzat evde satın aldığınız 3090larla mı test ettiniz yoksa okuduğunuz inceleme ve YouTube videolarından mı çıkardınız hadi dürüst olun.

Evinizde ne ekran kartı kullanıyorsunuz sorabilir miyim?

Yabancı kaynaklar. En detaylı bilgileri yabancı kaynaklar veriyor.

Yabancı kaynaklar. En detaylı bilgileri yabancı kaynaklar veriyor.

Yani hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu incelemelerde yeterli bilgileri bulamıyorsanız sizin probleminiz gibi geliyor bana ama neyse konuyu daha fazla uzatıp laf dalaşına girmeyeceğim kendi fikriniz siz bilirsiniz diyeyim. İyi geceler.

Suprim X daha hızlı gözüküyor ama 3D Guruya göre Timespy grafik skoru Gaming X Trio'nun daha fazla, ayrıca Suprim X daha fazla ısınıyor demişlerdi
Hepsi de güzel ama şahsen eğer böyle bir imkanım olsa benim sıralamam Suprim, Gaming X Trio ve TUF Gaming diye giderdi. Listede ROG Strix OC Edition da olsaydı o zaman başka. :)
Bu arada bu kartları çoğu kişi bulamazken siz maşallah bilgisayar fabrikası olmuşsunuz.
Dostum kod yazıyorum, program(bot) otomatik olarak satın alıp Amerika adresime yolluyor, sonra Amerika'dan dönerken getiriyorum. Bir sürü 3070 ve 3090 aldım bugüne kadar. 6 tane de Playstation 5 getirdim son 2 ay içinde ama satmadım, kuzenlere, tanıdıklara verdim aldığım fiyattan.

Rog Strix Oc hem Suprim X hem de Gaming X'den daha az skor almış Time Spy testinde.
95874EF6-23E8-4251-AFFB-22BFEF85092A.png

Yeni konular

Geri
Yukarı