MSI RTX 4070 Ventus 3X alınır mı?

• Konuyu başlatan AEY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

AEY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Hepsiburada'dan 21.499 TL'ye MSI RTX 4070 Ventus 3X satın aldım. Kartı aldıktan sonra bazı internet sitelerinde kartla ilgili pek hoş olmayan yorumlar gördüm. Aranızda bu modeli kullanan var mı? Aldığıma pişman olur muyum?

Bunu satın aldım arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-23-23-20-35-085_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-10-23-23-20-35-085_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 156
Isınan bir kart, o konuda üzebilir.

Taksit vs. sorun olmayacaksa siparişi iptal edip buradan bunu alın derim.
Kartı Axess üzerinden 6 taksit ile aldım, siparişi iptal edersem her hangi bir sorun olur mu Hocam ?

Her ay yatıracağınız taksit tutarı size geri yansıtılacak eğer iptal ederseniz.
İptal etmeyeceğim, kart gerçekten o yorumlarda ki gibi kötü olsaydı bu durum birçok yerde anlatılırdı, sonuçta kartı alan bir ben değilim, on binlerce kişi... Ki amazondaki yorumlara vesaire'de baktığımda pişman olan görmedim. Umarım pişman olmam, teşekkür ederim.

İptal etmeyeceğim, kart gerçekten o yorumlarda ki gibi kötü olsaydı bu durum birçok yerde anlatılırdı, sonuçta kartı alan bir ben değilim, on binlerce kişi... Ki amazondaki yorumlara vesaire'de baktığımda pişman olan görmedim. Umarım pişman olmam, teşekkür ederim.

Onbinlerce kişi Turbox, İzoly bilgisayar alıp 5 yıldız da veriyor.

Çünkü onlar teknolojiden anlamayan marabalardır. Burası ise bir teknoloji forumu.

İptal edebilirsiniz isterseniz ben yanlış anlamışım. İptal edilince limitiniz tekrar eskisi gibi oluyor. Bir sorun olmuyor yani.

Onbinlerce kişi Turbox, İzoly bilgisayar alıp 5 yıldız da veriyor.

Çünkü onlar teknolojiden anlamayan marabalardır. Burası ise bir teknoloji forumu.
Haklısınız siparişi iptal ettim Hocam. Bir çok sayfada ısı problemlerini ve birde sizin yorumları görünce böylesinin daha iyi olduğunu düşündüm. Bakalım iptal işlemi onaylanınca önerilen kartlara bakacağım.

Isınan bir kart, o konuda üzebilir.

Taksit vs. sorun olmayacaksa siparişi iptal edip buradan bunu alın derim.
Amazondan peşin fiyatına 6 taksit ile bu kartı aldım Hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_20231024_004210.jpg
    IMG_20231024_004210.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:

Geri
Yukarı