RTX 4070 Ventus 3X Alınır mı?

Kaç yıl garantisi var? KFG de olsa güvenmezdim, en azından sıfır fiyatına yakın bir para vermezdim.
Hocam ürün çıkalı 1 ay olmadı. Vatan faturalı yazıyor. 23 ay'dır almaya karar verirsem soracağım. KFG ne hocam?

Kaç yıl garantisi var? KFG de olsa güvenmezdim, en azından sıfır fiyatına yakın bir para vermezdim.
Hocam neden güvenmem dediniz? İçime sinmedi şimdi siz öyle diyince.

Son düzenleme:
Hocam ürün çıkalı 1 ay olmadı. Vatan faturalı yazıyor. 23 ay'dır almaya karar verirsem soracağım. KFG ne hocam?

Hocam neden güvenmem dediniz? İçime sinmedi şimdi siz öyle diyince.
KFG kutulu, faturalı, garantili tam teşekküllü anlamında.
Güvenmemenin nedeni daha yeni kartı 2.el de 4070'in sıfır fiyatlarına yakın satılıyor olması, satıcı daha 1 ayı geçmeden neden satıyor, bunları bilmeden almak hata.
İçi açılıp garanti dışı kalan kartları satmaya çalışan çok gördüm, onlarda aynı bu şekilde uzun garanti sürelerine sahipti. Satıcı param güvende ile satıyor mu?
15K azımsanmayacak para değil, 12-15K bandında garantili 3090 bulunabiliyor.

KFG kutulu, faturalı, garantili tam teşekküllü anlamında.
Güvenmemenin nedeni daha yeni kartı 2.el de 4070'in sıfır fiyatlarına yakın satılıyor olması, satıcı daha 1 ayı geçmeden neden satıyor, bunları bilmeden almak hata.
İçi açılıp garanti dışı kalan kartları satmaya çalışan çok gördüm, onlarda aynı bu şekilde uzun garanti sürelerine sahipti. Satıcı param güvende ile satıyor mu?
15K azımsanmayacak para değil, 12-15K bandında garantili 3090 bulunabiliyor.
Satıcı param güvende ile göndermek istemiyordu. Haksız da sayılmaz o konuda. Ama garanti dışı kalan kartlarla ilgili bilgim yoktu. İyiki konu açmışım mı diyim yoksa keşke alsaydım mı diyim bilemedim şimdi :) Ürün satılmış bu arada galiba.

4070'in Ventus modelinde kronik sıkıntı olduğuna dair bir video görmüştüm geçen açıp inceleniyordu kesinlikle almayın deniyordu bulursam videoyu atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı