MSI RX 5600 XT Gaming X ne kadar eder?

Abstrack99

Hectopat
Kartı ikinci el sitelerine koymayı düşünüyorum, aslında üzerine bir miktar koyup yeni bir karta geçmekti düşüncem ama sarı sitede kimse yanaşmadı olur diyenlerde çok yüksek meblağlar istedi, hatta mining yapılmış karta bile talip oldum ama yine de yanaşmadılar.

Ekran kartım 3 aylık mining vs de yapmadım yurtiçi alım sizce ne kadar eder?

Kartı ikinci el sitelerine koymayı düşünüyorum, aslında üzerine bir miktar koyup yeni bir karta geçmekti düşüncem ama sarı sitede kimse yanaşmadı olur diyenlerde çok yüksek meblağlar istedi, hatta mining yapılmış karta bile talip oldum ama yine de yanaşmadılar.

8K-6K arası.

Piyasada Şuanda 7000-7500 Arası Dönüyor Bu Fiyatlarda Sata Bilirsin

Kart serinin en iyi kartlarından aslında, piyasa araştırması yaptım biraz 5 bine alırım diyenler çıkınca dedim oha ne oluyor XFX kartlar 7-8 binden aşağı görmedim hiç ki ısınan modeller, ilginç geldi bana RX580'ler de 5 bin bandında gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı