MSI RX 5600 XT mech OC sıcaklık değerleri

-Jwol-

Hectopat
İnternette fazla inceleme videosu yok bu kanal inceliyor fakat sıcaklıklar bana çok az geldi sizce doğru mu? Kartı alacağım için soruyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

İnternette fazla inceleme videosu yok bu kanal inceliyor fakat sıcaklıklar bana çok az geldi sizce doğru mu? Kartı alacağım için soruyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Çok inceleme var. Kartın sıcaklığı gerçekten çok iyi. Güvenerek alabilirsin. Genel itibariyle RX 5600 XT sıcaklık değeri düşük.

Kardeşim ekran kartını aldın mı? Aldıysan memnun musun? Vatan Bilgisayardan sipariş verdim ben de ancak pek bir inceleme ya da yoruma denk gelmedim.

Kardeşim ekran kartını aldın mı? Aldıysan memnun musun? Vatan Bilgisayar'dan sipariş verdim ben de ancak pek bir inceleme ya da yoruma denk gelmedim.

Yok yaza alacağım daha var yani sen aldiysan bana bilgi verebilir misin Instagram varsa verebilir misin bende ona göre alacağım.

Hocam UPS kargoyu bekliyorum sabahtan beri. Sözde dağıtımda, inşallah gelecek bugün.
Hocam UPS kargoyu bekliyorum sabahtan beri. Sözde dağıtımda, inşallah gelecek bugün.
Ekran kartı geldi ancak şu an görüntü alamadım. Benim güç kaynağı 6 pin, ekran kartı 8 pin sanırım bu yüzden görüntü alamadım. Dışarıdan çevirici temin etmeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Hocam açtığınız konuyu gördüm güç kaynağında 6 pin giriş var 8 pin yok diye yazmışsınız bir şeyi anlayamadım benim PSU'da 500W Dark marka herhangi bir 80+ ibareside yok hatta 12vdan 350W veriyor sizinki 408W vermiş ona rağmen 8 pin var ve ben bu PSU ile 1 hafta kadar GTX 1080'de kullandım hatta FurMark testinede soktum PSU biraz ısındı fakat herhangi bir kapanma reset atma sorunu olmadı GTX 1080 180W bu kart 150W konuyla biraz alakasız ama bence PSU değiştirmenizede gerek yok.
Tavsiyem 2pin Molex'den 8 pin olan dönüştürücüden almanız da ne kadar sağlıklı olur bilemem.
Mesela bu üründen 8 Pin Ekran Kartı Power Güç Kablo Özel Üretim Bakır Isınma Yapmaz - n11.com.
İyi günler hayırlı olsun.

Geri
Yukarı