MSI RX 5600 XT mech OC sıcaklık değerleri

gönderdiğiniz resmi göremiyorum, eğer yeni biossa güncellemeden dolayıdır. msi live update tool'da sağ sol oklar var üst kısımda, bios update kısmına kaydırabiliyorsunuz oradan. Eğer orada gözükmüyorsa sebebini bilmiyorum ama talep ederseniz oradan indirdiğim dosyayı paylaşabilirim.
Aynen BIOS Update kısmında güncel yazıyor. BIOS versiyonu TV381MH.323 olarak görünmekte. Farklılıktan kastım da mesela bende Bandwidth kısmı 336.0GB/s görünürken sizde 288 olarak görünüyor. Pixel Fillrate ve Texture Fillrate kısmındaki rakamlar da farklı. Bir diğer sorum, vRam hızının 14Gbps yükseltildiğini yazmışsınız, nereden gördünüz onu?

Aynen BIOS Update kısmında güncel yazıyor. BIOS versiyonu TV381MH. 323 olarak görünmekte. Farklılıktan kastım da mesela bende Bandwidth kısmı 336.0GB/s görünürken sizde 288 olarak görünüyor. Pixel Fillrate ve Texture Fillrate kısmındaki rakamlar da farklı. Bir diğer sorum, VRAM hızının 14Gbps yükseltildiğini yazmışsınız, nereden gördünüz onu?

288 ise 12Gbps, 336 ise 14Gbps hızında demektir. Bende kutudan çıktığında 288'di, güncellemeyi yaptıktan sonra 336 oldu, sizinki zaten güncel çıkmış o zaman. TV381MH. 323 versyonuna yükselttim bende.

288 ise 12Gbps, 336 ise 14Gbps hızında demektir. Bende kutudan çıktığında 288'di, güncellemeyi yaptıktan sonra 336 oldu, sizinki zaten güncel çıkmış o zaman. TV381MH. 323 versyonuna yükselttim bende.
Anladım hocam teşekkürler. Ben kapalı kutu geldiği için güncel değil sandım ama benimki fabrika güncellemesinden sonra çıkmış demek ki.

Soğutması hariç oyun performansı 5 para etmez bu seriyi kullanıpta memnun olanı görmedim olanlar ise hayatında hiç NVIDIA kullanmamış kişiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı