MSI RX 570 Default vs O.C. Oyun Testleri

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 175
  • Görüntüleme 14B
Merhabalar.

Karta şöyle basit bir O.C yaparak bir kaç oyunda karşılaştırma yapayım dedim. Umarım beğenirsiniz. :)

Testleri Full HD'de gerçekleştirdim ve aşağıda ne kadar O.C yaptığımı görebilirsiniz. Soldaki varsayılan frekansı, sağdaki ise O.C frekansı.

vs1.jpg

Far Cry Primal (Ultra Preset, HD Texture Pack: On)

Varsayılan (Core Clock: 1281, Memory Clock: 1750):
1.jpg

O.C (Core Clock: 1320, Memory Clock: 2000):
11.jpg

Shadow of Mordor (Ultra Preset)

3.jpg

33.jpg

Rise Of The Tomb Raider (Very High Preset, High Texture, FXAA, DX12)

2.jpg

22.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye bizim gaz ile çalıştığımızı düşünüyor sanırım. Vallahi ben çok memnunum kartımdan, normalde oyun oynarken hiç duymadım öttüğünü :D ETS2 giriş ekranında ötüyorsa n'olmuş?
CW'nin karta fiziksel veya yazılımsal bir zararı olsa neyse, fakat yok. Yeyy :)
AMD karttan Nvidia karta geçip böyle bir OC potansiyali görmek beni şaşırttı gerçekten, kart ne versem kabul ediyor yahu :D
Oyunlarda 2.2Ghz'de çalıştıramadım tabii ki fakat olsun yani 2.1Ghz'e 11Ghz'de sabit çalıştı mı çalıştı.

Birde ilk deneyimimde şunu söyleyeyim, benim sapphire'in normal sesi MSI'ın Full fandaki sesi ile aynı. Eridim bittim arkadaşlar. (@Silinen üye kıskanır mısın dostum azıcık)

Yanlız ben buna bakmaktan oyun oynayamıyorum, vallahi oyun oynarken dikkatim dağılıyor yahu. Acaba sıvı soğutma da taksam nasıl olurdu?
aşkım.jpg

Ekran kartı hafif eğri duruyor sanki. :confused:
1.1 kilo hocam, destek çıtası falan da yok, azıcık yamuluyor sona doğru :D
Zotac'ın 3Fanlı AMP Extereme Edition'unu almayı düşünüyordum bi'de, kırardı slotu haysiyetsiz :D

@ozgurcan112 Şu fotoğrafı attıktan sonra evdekine elektrik veresim bile gelmedi ya inan. Fena kıskandım...
Canım 8x MSAA ile GTA5 oynuyordum kusura bakma yazamadım(90FPS)

Çimene atla bakayım görürsün 90 FPS'yi sonra. :D Ayrıca kartın çok ötüyor senin, 90 FPS vermesi bir şeyi ifade etmiyor.
Çimde denedim, 50FPS'e kadar düştü, ama 4 yıldız yaptıydım biraz heycanlı bi sahneydi daha da düşmüşse fark etmemiş olabilirim :D
Gamepad ile 1 helikopteri vurmam 10dakikamı alıyor, araba hileside yazamadım yayan kaçmaya çalıştım :D :D En sonunda kaydettim oyunu şimdi monitör+klavyeye geçtim bu şekilde kurtulmayı planlıyorum :D Gamepad ile altından kalkamıcam belliki

1.1 kilo hocam, destek çıtası falan da yok, azıcık yamuluyor sona doğru :D
Zotac'ın 3Fanlı AMP Extereme Edition'unu almayı düşünüyordum bi'de, kırardı slotu haysiyetsiz :D

Canım 8x MSAA ile GTA5 oynuyordum kusura bakma yazamadım(90FPS)

Şakasına demiştim. İçini rahatlatayım bari resim de kasanın altı da hafif eğik duruyor. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı