MSI RX 5700 XT Coil Whine sorunu

Mertttt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 21.01.2020 saat 19:10'da aldığım MSI 5700XT Gaming modelinde Coil Whine sorunu var, Vatan mağazadan aldım, geri iade alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
hafifi cızırtı var bu coil whine oluyor değilmi şuan şaşırdım açıkçası bu kadar para veriplıyotuz problem çıkıyor

En ucuz modelden en pahalı modele kadar coil whine görülebiliyor. Sesin PSU’dan değil GPU’dan geldiğinden %100 emin olun. Kulağınızla her ikisini de dinleyerek test edebilirsiniz.

psu dışarı aldım kulağımı dayadım ekran kartından geliyor ileride model yükseltmekn satarken problem olmayacağını bilsem değişim istemeyeceğim ama alan kişiyede sorun olur mu bu modellerin hepsinde mi mevcut acaba bilemedim

psu dışarı aldım kulağımı dayadım ekran kartından geliyor ileride model yükseltmekn satarken problem olmayacağını bilsem değişim istemeyeceğim ama alan kişiyede sorun olur mu bu modellerin hepsinde mi mevcut acaba bilemedim
Dostum piyasadaki çoğu ekran kartında coil whine sorunu var. Rahatsız etmiyorsa sıkıntı yoktur. 2. el satışa da bir şey diyemem.

Arkadaşlar merhaba

Dünki coil sorunu sebepli Bursa Korupak Vatan şubesine sabah gittim durumu anlattim değişim yaptilar marka degiştirmek istedim ancak istediğim model olmadığı icin yine ayni modeli aldim birebir değişim yapıldı bilginize bu tür problem yaşayan veya başınıza gelir ise bursa vatan korupark şubesi birebir değişım yaptı değişim yapamıyoruz demesinler
Arkadaşlar değişim yapilan kartta da ayni problem oldu bilginiz olsun msi sorunlu sanırım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı