MSI RX 6600 XT 5999TL gözülüyor

Bu soruya bu cevabı veren yerden bir şey alınmaz. Kart yerine çorap da gelebilir.
1.png

Bu soruya bu cevabı veren yerden bir şey alınmaz. Kart yerine çorap da gelebilir.
Eki Görüntüle 1648227

Yalnız RX 6600 XT piyasaya ilk çıktığında chipset uyumsuzluğu vardı. Mesela AsRock ve Sapphire kartlar Gigabyte'ın PCIe 3.0 anakartlarında sıkıntı çıkarıyordu bayağı 1 ay boyunca AMD forumlarda kıyamet kopmuştu. Sonra bir şekilde kökten çözüldü.

Acaba diyorum bir yerden okudu da o mu kaldı aklında.

Yalnız RX 6600 XT piyasaya ilk çıktığında chipset uyumsuzluğu vardı. Mesela AsRock ve Sapphire kartlar Gigabyte'ın PCIe 3.0 anakartlarında sıkıntı çıkarıyordu bayağı 1 ay boyunca AMD forumlarda kıyamet kopmuştu. Sonra bir şekilde kökten çözüldü.

Acaba diyorum bir yerden okudu da o mu kaldı aklında.
Olabilir. Ben soru cevap kısmına gerekli sorumu sordum. Bakalım vereceği cevaba göre hareket edilebilir.

Eki Görüntüle 1648227
Satıcılar farklı ama.

Miaela adlı satıcı aynı ürünü 11.299 TL'den satıyor ve cevabı o vermiş. Tagy Teknoloji adlı satıcı ise ürünü 5.999 TL'den satıyor.

Herhalde açıklamaya da yanlış girildi. Fiyat 200-300 uygun olsa neyse diyecem ama fiyat zaten şüphe uyandırıyor.
1.png

Mağazanın MSI'ın ekran kartı hariç zaten adam akıllı sattığı bir şey de yok, ""vur-kaççı" çin malı satıcısına benziyor. Umarım yanılıyorumdur.

Geri
Yukarı