MSI RX580 Armor termal pad kalınlığı ne kadar olmalı?

Can Asan

Hectopat
Daha fazla  
Thermal Grizzly termal macun aldım ve ekran kartım 4 yıllık olduğu için padlerini de değiştirmek istiyorum. Pad önerisi ve eğer daha önce bu modelde pad değiştirmiş bir arkadaş varsa kaç mm pad kullanılması gerektiğini yazarsa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• v2-86368-9_small.jpg
    v2-86368-9_small.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 30
Thermal Grizzly termal macun aldım ve ekran kartım 4 yıllık olduğu için padlerini de değiştirmek istiyorum. Pad önerisi ve eğer daha önce bu modelde pad değiştirmiş bir arkadaş varsa kaç mm pad kullanılması gerektiğini yazarsa çok sevinirim.
Neresinin termal pedi? Ekran kartı belleklerinin ise genelde 0.5MM olmaları gerekiyor. VRM'lerde değişiyor.
@messinicocugu

Kaliteli ped bulman zor pedin durumu iyiyse dursun üstündeki değilse sök gitsin pedsiz kullan.

200 TL'lık Hepsiburada sitesinde gördüğüm bir pad vardı 120 kişinin değerlendirip toplamda 4.5 yıldızı olan https://www.hepsiburada.com/odyssey...tken-yuksek-performansli-ped-p-HBCV00000UGXE0 bu padi kullanmayı düşünüyorum.

4 yıl içerisinde ped etkisini fazla kaybetmez. Değiştirmeye gerek yok.
çoğu kişi bunu diyor ama yorumlarda ısıtmaya çok etkisi olduğunu 20-30 derece gibi söylemleri mevcut beni yanlış anlamayın o biliyor bu bilmiyor anlamında değil sadece herkesten fikir almak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı