MSI teknik servis iade süreci nasıl işler?

MSI GF75 Thin 10uek. Dragon Center'da cooler Boost özelligini kullanıyorum fanlar maksimum ayarda dedigim gibi 80i gecmiyor. Boşta iken dusuk ayara ayarliyorum oda 32 33 derecelerde calisiyor.
Cooler Boost açık şekilde uzun süreler kullanmak sakıncalı değil mi fanların zarar görmesi açısından? C.boost açık değilken dereceler nasıl?

Cooler Boost açık şekilde uzun süreler kullanmak sakıncalı değil mi fanların zarar görmesi açısından? C. Boost açık değilken dereceler nasıl?

Hocam uzun vadede belki sorun olabilir, yabanci forumlarda bu konuyu arastirdim bir ya da 2 yil sonra en fazla fan degistiririm oda 15, 20$.aa oyunlarda otomatikte birakmak bana gore akil isi degil, genelde aa seviyesinde oyunlar oynuyorum ve cooler Boost olmadan denemedim zaten ayarladim ben bir şey yapmiyorum oynadigim oyunun gucune gore planlar arasinda kendisi geçiş yapiyor. Fan hizina mudahale etmediginiz surece her laptop firin olur yani sizin makinenizde sorun yok.

Hocam uzun vadede belki sorun olabilir, yabanci forumlarda bu konuyu arastirdim bir ya da 2 yil sonra en fazla fan degistiririm oda 15, 20$.aa oyunlarda otomatikte birakmak bana gore akil isi degil, genelde aa seviyesinde oyunlar oynuyorum ve cooler Boost olmadan denemedim zaten ayarladim ben bir şey yapmiyorum oynadigim oyunun gucune gore planlar arasinda kendisi geçiş yapiyor. Fan hizina mudahale etmediginiz surece her laptop firin olur yani sizin makinenizde sorun yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu arkadaş farklı bir bilgisayar kullanmıyor valla. Cooler Boost olmadan ağır oyunlarda Max 80 derece alıyor. Ardından cooler Boost ile 60 kürsüre düşürüyor.

Core Performance Boost kapatınca neredeyse 25 derece sıcaklık düşerdi. Servis bunu biliyorsa, ürünü olduğu gibi geri gönderecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu arkadaş farklı bir bilgisayar kullanmıyor vallahi. Cooler Boost olmadan ağır oyunlarda Max 80 derece alıyor. Ardından cooler Boost ile 60 kürsüre düşürüyor.

Hocam yarim saate kadar BF5'te oto fan hizinda deneyip sonuclari yazacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı