MSI Twin Frozr Mu Zotac AMP Edition Mı Daha İyidir ?

Gtx 770 satıyorum aklında bulunsun. Gigabyte gtx 770 windforce 3x. 4 yıl garantili. Gold Bilgisayar'dan alırken +2 yıl garanti yaptırmıştım. 228 tl ekstra para ödemiştim. 900 tl ye satıyorum. Gtx 680 den %5 civarı daha performanslıdır. :D
Hocam bari siz yapmayın, garantisi ne kadar uzun olursa olsun R9 290 için bile 4 yıl ömür biçmişken olmuyor böyle. :D

@albaywolf dediğim gibi %30 indirim bekleyip 0 al. O zamana kadar da aradaki farkı kapatmış olursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafam karıştı. Şimdi performans sıralaması yapsak hangisi iyidir? GTX 680 mi 770 mi R9 280X mi? Aslında bütçe sıkıntım yok ama fazla oyun oynamadığım için fazla da para vermek istemiyorum o yüzden sıfır GTX 760 parasına ikinci el 680 almak daha mantıklı gelmişti. Ben imzamdaki sistemi hatta evde bozulan modemin yerine yenisini bile ikinci elden almış adamım :)

Hocam bari siz yapmayın, garantisi ne kadar uzun olursa olsun R9 290 için bile 4 yıl ömür biçmişken olmuyor böyle. :D

@albaywolf dediğim gibi %30 indirim bekleyip 0 al. O zamana kadar da aradaki farkı kapatmış olursun.
Aklında bulunsun diye söyledim. Şimdi herkes senin gibi düşünürse zaten ben bu kartı satamam. Ayrıca kart gayet sağlam yani. :D Bende R9 290x tarzı bir şey almayı düşündüğüm için satıyorum zaten.

- - - Güncellendi - - -

Kafam karıştı. Şimdi performans sıralaması yapsak hangisi iyidir? GTX 680 mi 770 mi R9 280X mi? Aslında bütçe sıkıntım yok ama fazla oyun oynamadığım için fazla da para vermek istemiyorum o yüzden sıfır GTX 760 parasına ikinci el 680 almak daha mantıklı gelmişti. Ben imzamdaki sistemi hatta evde bozulan modemin yerine yenisini bile ikinci elden almış adamım :)
R9 280x (büyük eşit işaretini yapamıyorum) Gtx 770 > Gtx 680.

Yani sonuç olarak şunu mu alayım stoğa girdiğinde?
Evet hocam, Mantle'dan çok fazla umutluyum. Belirttiğiniz kartı %30 indirimde 750 ₺ civarı olarak görmüştüm. AMD sürücülerini şuanda kötülüyor olabilirler ama unutmayın ki konsol pazarını AMD tamamen ele geçirmiş durumda. Konsolda öğrendiklerini PC'ye yansıtacaktır AMD.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı