MSI Vector GP68hx vs HP Omen 17 CK2009NT

kronoss128

Zeptopat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. MSI ekranı diğer özelliklerine göre çok geri kalmış gibi herkes de harici monitor önermiş. Omen 17'nin de throttle oluyor diyen de var olmuyor diyen de var soğutması yeterli midir harici bir fan alsam altına o zaman yeterli olur mu? Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

Tam bütçe nedir hocam? MSI olan çok daha iyi olacaktır aradaki ekran farkına rağmen. Omen limitli olmasına rağmen çok ısınıyor. Aşağıdaki inceleme videolarından anlayabilirsiniz farkı. Omen 16 13420h olmasına rağmen ciddi throttle yiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam bütçe nedir hocam? MSI olan çok daha iyi olacaktır aradaki ekran farkına rağmen. Omen limitli olmasına rağmen çok ısınıyor. Aşağıdaki inceleme videolarından anlayabilirsiniz farkı. Omen 16 13420h olmasına rağmen ciddi throttle yiyor.
Bütçem 80bin civarı omen 17 için de durum böyle midir acaba
Omen sadece soğutma açısından değil kalite açısından da düşük Vector'e kıyasla. Vector alın mümkünse.
Ekranı korkutuyor gerçekten kötü olduğunu okudum yorumlarda ayrı monitor de almak istemiyorum. 80 bin civarına önerebileceğiniz başka modeller var mıdır acaba

Bütçem 80bin civarı omen 17 için de durum böyle midir acaba

Ekranı korkutuyor gerçekten kötü olduğunu okudum yorumlarda ayrı monitor de almak istemiyorum. 80 bin civarına önerebileceğiniz başka modeller var mıdır acaba
Ekranı kötü değil kendim kullanıyorum hocam. Şahsen ekranı gayet iyi. Durum 17'de de böyle maalesef o da aynı omen 16 ile.

Peki bu ekran 5 yıl götürür mü oyun gereksinimi açısından
Aşırı profesyonel espor oyuncusu değilseniz fazlasıyla idare eder. Şahsen ben servisle görüşüp panelini serviste yükseltmeyi (aynı model aynı kasanın 2k 240hz olanı) denemeyi düşünüyorum. Ama bu hali bile kısmen espor oyunları oynayan beni tatmin ediyor. Sonuç olarak evet çok rahat götürür.

Geri
Yukarı