MSI X570S Edge Max Bios Güncelleme Hatası

ThyphonV

Hectopat
Herkese iyi akşamlar,
Birkaç gün önce Ryzen 5800x3D işlemci ve MSI X570S Edge işlemci aldım bugün montajını yaptığımda cpu debug ışığının yandığını farkettim ve flash butonu ile MSI sitesinde ve videolardaki şekilde flash diski fat32 olarak biçimleyerek biosun adını MSI.ROM yaparak gerekli usb yuvasına taktım. Daha sonra flash butonuna bastığımda yaklaşık 10 - 15 saniye sonra sistem açılıyor fakat cpu debug ışığı yanmaya devam ediyor ve ekrana görüntü gelmiyor.
Neyi yanlış yaptığımı saatlerdir anlayamadım daha önce başına böyle bir şey gelen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Buradan BIOS sürümünüzü indireceksiniz.
1652477559317.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1652477735990.png

1652477856278.png

MSI sitesinden güncel biosu indirdim videodaki uygulamaları doğru olarak yaptım fakat bios tuşuna bastıktan 10 saniye sonra bilgisayar açılıyor fakat görüntü yok.
BIOS Flashback sorunu mu yaşıyorsunuz? Yazdıklarınızdan tam anlaşılmıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bios flashback butonu ile biosu güncellemeye çalışıyorum fakat tüm adımlara uymama rağmen bilgisayar 10 saniye sonra açılıyor. Açıldıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor ve cpu debug ışığı yanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı