Çözüldü MSI Z170A M7 Yanık Ürün Gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onurstc

Hectopat
Daha fazla  
Internetten sipariş verdim. CPU Fan 2'nin bulunduğu yerde ve bir yerde daha kararma var. Ayrıca kendi kendine lehimi düştü. U harfinin hemen altında. Kararmaya bakarken fark ettik, göz yanılması sandım, sonra başımdan kaynar sular döküldü resmen. Herhalde benim üstüme atarlar, bakalım ne olacak.
Msi M7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten verilen siparişlerde 14 gün sebepsiz de olsa değişme iade etme hakkınız var. Hangi siteden aldınız? Genelde Vatan Bilgisayar iade edilmiş ürünleri kutularına geri koyup başkalarına satıyor.

Şu an sitenin adını verip karalamak istemiyorum da. Bana başta açılan ürünü değiştiremeyiz dedi. Dedim ürün arızalı, servise gönderecekler ilk önce servis bilgi verecek ondan sonra sonuçlanacakmış. Bir de şöyle bir şey var ben götüreyim servise diye MSI servisini aradım, son kullanıcıya bakmıyoruz dedi. Biraz da efelendi.

Hangi firma olduğunu söyleyebilirsiniz sıkıntı yok. Ortada bir yanlışlık varsa düzeltilmeli. Evet kendiniz servise veremezsiniz, satın aldığınız firmanın göndermesi gerek. 14 gün dolmadıysa direkt iade edin derim. Boşuna servis sürecine girmeyin.

Hepsiburada'dan aldım ama firmaya güveniyorum. Umarım üzmez.

Eğer benim üstüme atarlarsa nereye şikayet edebilirim?

MSI Türkiye yardımcı olur mu?

Satın aldığınız firma yardımcı olur, olmazsa tüketici haklarına başvurursunuz. E-devlet üzerinden şikayetinizi gerçekleştirirsiniz. MSI direkt olarak müşterilerle ilgilenmiyor. Siz ürünü gönderin, cevaplarına göre gerisine bir çözüm bulmaya çalışırız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı