MSI Z390 Tomahawk Sistem Kendini Yeniden Başlatıyor

Moneyinthepower

Hectopat
Merhaba bugün snowrunner oynarken bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Masaüstü geliyor 20 saniye sonra yeniden başlıyor.

Yaptıklarım: Bellekleri tek tek denedim. Ekran kartını söktüm anakart üstünden görüntü aldım. Diskleri söktüm. Bütün soketleri kontrol ettim.

Ayrıca hoparlörden cızırtı sesi geldiğini fark ettim.

Sorun acaba güç kaynağı mı? Yoksa anakart mı?

Bilgisayarım 9600K, MSI Z390 Tomahawk, MSI sea hawk 2080, G.Skill Sniper X 2x8GB 3000MHz, micronics caslon II 700W 80+ Bronze.
Bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayar artık kapanmıyor. Temiz kurulum yapacağım. Sebep bulamıyorum.
Merhaba bugün snowrunner oynarken bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Masaüstü geliyor 20 saniye sonra yeniden başlıyor.

Yaptıklarım: Bellekleri tek tek denedim. Ekran kartını söktüm anakart üstünden görüntü aldım. Diskleri söktüm. Bütün soketleri kontrol ettim.

Ayrıca hoparlörden cızırtı sesi geldiğini fark ettim.

Sorun acaba güç kaynağı mı? Yoksa anakart mı?

Bilgisayarım 9600K, MSI Z390 Tomahawk, MSI sea hawk 2080, G.Skill Sniper X 2x8GB 3000MHz, micronics caslon II 700W 80+ Bronze.
Bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayar artık kapanmıyor. Temiz kurulum yapacağım. Sebep bulamıyorum.
psu sorun.jpg

12v kanalı sanırım tam besleyemiyor. Güç kaynağını servise yollayacağım. Acaba anakartımı göndermem gerekir mi?
Sorun güç kaynağı çıktı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı