MSİ Z87 G45 Unibeast ile Yosemite Kurulumu

Hocam sistemi yeniden yükleyeceğiniz için açılışta tekrar türkçe yapabilirsiniz bir sıkıntı teşkil etmez. Farklı bir hdd ye yükleyeceğim (2 sistem kullanacağım) diyorsan usb ye yazma işlemi bittikten sonra türkçeyi sildiğin yerden "+" butonuna tıklıyarak tekrar türkçeyi etkinleştirebilirsiniz.

Hocam ben kendim kurulum yaptım unibeast güvenilir bir kaynaktır sıkıntı olmaz ancak yinede yükleme sırasında takılırsanız yardımcı olmak için elimden gelini yaparım. Bide tam olarak bilmiyor olmamla beraber unibeast'in Appstore ile entegre olduğunu sanıyorum.

Usbyi bitirdi res atıp denedim usb ile boot ettim usb'yi seçtim fakat apple logosu 1 saniyeligine göründü sonra res attı.

Son düzenleyen: Moderatör:
"GraphicsEnabler=Yes, PCIRootUID=1 ve npci=0×3000" komularını deneyin. Hepsini bir defada yazın. Yinede yükleme ekranına gelemediyseniz verbose modda çalıstırıp takıldığınız yerin fotoğrafını atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Durumdan haberdar ederseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı