MStar Valofe tarafından satın alındı.

harajukubarbie

Kilopat
Yıllar önce Türkiye'de ve Kore hariç tüm ülkelerde yayıncılığının sona erdirilmesine rağmen, hala Kore'de hizmet veren MStar 6 Marttan itibaren Valofe'nin Netmarble'dan oyunu satın almasıyla Valofe'ye devrediliyor ve Valofe oyunu global olarak hizmete sunmayı planladıklarını da açıkladı.
Screenshot_20240206_163100.jpg

Oyunun sitesi: https://vfun-lounge-kr.valofe.com/page/club-mstar/

Yıllar önce Türkiye'de ve Kore hariç tüm ülkelerde yayıncılığının sona erdirilmesine rağmen, hala Kore'de hizmet veren MStar 6 Marttan itibaren Valofe'nin Netmarble'dan oyunu satın almasıyla Valofe'ye devrediliyor ve Valofe oyunu global olarak hizmete sunmayı planladıklarını da açıkladı.Eki Görüntüle 2108845

Oyunun sitesi: https://vfun-lounge-kr.valofe.com/page/club-mstar/
Çocukluk aşkım oynardı. Heyy gidi günler. 🥲

Bu arada Valofe'dan çok umutlanmayın. Oyunu bilmiyorum lakin Valofe online oyun nasıl canlı tutulur bilmeyen bir şirket. Black Squad adlı oyunu haklarını almıştı. Sonra oyuna paso skin getirdiler. Hileleri önlemediler. Ben dahil birçok oyuncu gitti.

Bu arada Valofe'dan çok umutlanmayın. Oyunu bilmiyorum lakin Valofe online oyun nasıl canlı tutulur bilmeyen bir şirket. Black Squad adlı oyunu haklarını almıştı. Sonra oyuna paso skin getirdiler. Hileleri önlemediler. Ben dahil birçok oyuncu gitti.
FPS oyunu olmadığı için belki o tarz şeyler olmaz bilmiyorum açıkçası ümitliyim ben ve daha şimdiden öneri sayfası açtılar. Oyun zaten Netmarble'da kalsaydı kapanmaya doğru gitmeye devam edecekti. Hem oyuncu sayısı azdı hem de düzgünce ilgilenilmiyordu oyunla.

Sabırsızlıkla bekliyorum. Global yapmalarıyla alakalı umudum olsa da yine de böyle bir işe girişmeyeceklerini üzülerek düşünüyorum. 😕

Sabırsızlıkla bekliyorum. Global yapmalarıyla alakalı umudum olsa da yine de böyle bir işe girişmeyeceklerini üzülerek düşünüyorum. 😕
Yukarıda attığım öneriye verdikleri cevaba göre pek de uzak ihtimal değil global olması ve düşünüyorlar da. Valofe genel olarak republish ettiği oyunları globale çıkarıyor hatta çoğunluğu Steam'de bile yayınlanıyor.

Şu an açılacak olan server sadece Kore serveri olacakmış ve ek dil eklemeyi düşünmediklerini de belirttiler. Fakat belirttiklerine göre oyunun daha önce sunulduğu bölgelere ve sunulmadığı bölgelere de ileriki zamanlarda destek sağlamaya çalışacaklarını belirtmişler. Umarım çok bekletmezler. 😅
Kaynak:

Yeni konular

Geri
Yukarı