Mucosoft sizlerden farklı bir insan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

17 yaşında farklı olmayı havalılık sanmak normal bir şey.

İlk defa sana bir konuda katılıyorum Muco. Forumdaki en garip kişiliksin. İster hakaret olarak algıla ister bunu övgü olarak al. Tamamen sana kalmış. Yazma stilinden düşüncelerine kadar garipsin, ve bu iyi bir şey mi emin değilim. Yaşında küçük değil. Bu beni daha da çok şaşırtıyor.
1682932753394.png

1682932767334.png

1682932803000.png

1682932843572.png

Daha böyle bilyon tane konun ve blogun var.

Yani eleştiriyi boş ver hakaret etmek de sana göre normal bir şey mi?
Yani gelecek eleştirileri, hakaretleri göze alamıyorsan farklı düşüncelere sahip olmanın mantığı ne ki? 🙂

Farklı düşünceleri üretebilme kapasitesine sahipsen bence eleştirileri görmezden gelme becerisine de sahipsindir. 🙂

Daha kendi konunu hatırlayamayacak mısın? Hani çok önemli olduğu için kimseye söyleyemezdiniz, hatta yardım almak için Discord hesabınızı veriyordunuz?
Daha konu bağlantısını atamıyor isen demek ki yalan söylüyorsun. Doğru olsaydı gösterirdin. Bir daha kanıt olmadan konuşmaya kalkışma. ;)

3-4 yaşındaki küçücük çocukların zeka ve mizah seviyesine sahip olmak ne zamandan beridir farklılık oldu dostum ? İnsanların zevklerine, hobilerine karışmak ne zaman farklılık oldu ? Böyle yaparak farklı değil, ancak ucubenin teki ve insanların konuşmamak için bin takla attığı birisi olursun. Ki olmuşsun da.

Geri
Yukarı