Sosyal'de farklı düşüncede insan istenmemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklı olan zaten ne James Donkey önerir, ne de Gamepower kullanır. Kalitesiz ürünleri kimseye öneremeyiz, kusura bakmayın. İnsanlar bunlara para veriyor. Dişinden tırnağından ayırdığını düzgün bir şey almak için burada konu açıyor. Burası o forumlar değil. Parayla reklam alıp dandik ürünü üç saat kimse burada övmez. Eğer buram buram Çin plastiği koklamak istiyorsanız malum forumlara gidebilirsiniz.
Herkesin parası ASUS’a yetmiyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok haklı şekilde konuşmuşsunuz.Resmen bana laf atın da kavga edelim diye mesaj atıyor.
Ben de anlamadım, galiba zevk alıyor. Hayır, bir de bir kere cevap verince üstüne konudan kaçıyor ya beni bitiriyor su hareketi 🤣.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fark ettiniz mi site de sürekli bir düz mantık işliyor, örneğin Gamepower önerirseniz linç yemeye hazır olun veya James Donkey SSD önerirseniz yine ağır eleştirilere maruz kalabilirsiniz, bir işlemciyi beğenmediğinizi mi belirttiniz anında kullandığınız işlemciye sallamaya çalışırlar bunların hepsini herkes için demiyorum gayet kaliteli bilgi veren kendini bilen insanlar var ama bazı konularda cidden insan sinir oluyor. Technopat Türkiye'nin en kaliteli sitelerinden birisi burada her düşünceye yer var bunu anlamak çok mu zor?
Farklı düşünceye veya mantıklı olan ama farklı olan görüşlere de karşı değiliz, siz gidip herkesin önerdiği işlemciyi tutup kötülemişsiniz tabi linç edilirsiniz, durduk yere linç etmiyoruz burada, biraz mantıklı düşünüp hareket edin😁

Herkesin parası Asus'a yetmiyor maalesef.
Uzun vadede daha çok kar ediyorsun. Daha kaliteli basma hissi, daha uzun ömürlü, daha sessiz vs. kalite hissi alıyorsun. Bunun yanı sıra cilt kanseri gibi sağlık sorunlarını yaşama riskin neredeyse sıfıra iniyor. Cihaz bozulduğunda garantiye gönderdiğinde yardım etmeyeceklerini biliyorsun. Asus vs. alınca daha iyi bir hizmet görüyorsun. Bunları üst üste koyunca bir ay daha yemem içmem ama Asus vs. alırım.

Bakın arkadaşlar bütçe konusunda herkesin parası tabi ki yetmez. Ama o fiyat bandında (varsa) kaliteli markalardan öneriyoruz. Örneğin fare. 12000 DPI yazmışlar. Adamda iyi sanıp alıyor. Halbuki kullanacağı maksimum 2500-3000'dir. Demem o ki bu GamePower, JD gibi markalar kaliteden çok para tuzağı ne yazık ki. Bizde burada boşuna konuşmuyoruz, boşuna söylemiyoruz almayın diye.

Bir yerde de Avast! kullandığımı belirttim diye bin tür laf yemiştim. İnsanlar çok değişik.

Bir ekipmanın yaşam süresi onu kullanana bağlıdır. Rampage, Gamepower, JD gibi markalar berbat değiller. Ama baba markalar düzgün ve ucuz ekipman çıkarmaya pek tenezzül etmiyor bence. İnsanlar bu yüzden zaten böyle markalara yöneliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı